20 Eylül 2018

‘ÇALIŞMAK İSTEYENE İŞ ÇOK’


Sapanca’da muhtarlarla bir araya gelen Vali Balkanlıoğlu, “Sakarya çok avantajlı. Büyük merkezlere çok yakın, sanayi var, tarımın her çeşidi yapılıyor. Burada çalışmak isteyene yapacak iş çok” dedi

Vali İrfan Balkanlıoğlu, Sapanca’da muhtarlarla bir araya geldi. Sapanca Belediyesini ziyaret eden Balkanlıoğlu, Belediye Başkanı Aydın Yılmazer'den turizm faaliyetleri ve belediye hizmetleri hakkında bilgi aldı. Balkanlıoğlu daha sonra Halk Eğitim Merkezinde muhtarlarla bir araya geldi. Sapanca’nın sorunlarını öğrenme gayreti içerisinde olduğunu belirten Balkanlıoğlu, "Sakarya çok avantajlı. Büyük merkezlere çok yakın, sanayi var, tarımın her çeşidi yapılıyor. Sakarya'da potansiyel çok fazla. Sakarya'yı nasıl daha çok ileriye taşırız, onları değerlendirip bulacağız." dedi.
TURİZM POTANSİYELİ
Sapanca’nın Türkiye'nin en güzel ilçelerinin başında geldiğini belirten Vali Balkanlıoğlu, “Turizm alanında potansiyeli yüksek. Hem dağ hem de yayla turizmi var. Ormanı, ırmakları, gölü ve doğal güzellikleriyle dolu dolu bir ilçemiz. Dolayısıyla burada çalışmak isteyene yapacak iş çok. Her açıdan sizlerle beraber seçilmiş ve atanmışlar olarak hepimiz devletimizin aynı kökünden üreyen dallar gibiyiz ve bizler halkımıza hizmet için varız. Vatandaş asildir, işin başıdır, devlete bütün imkânları sağlayan, vergi veren, devleti ayakta tutan asli unsurlardır. Bu makam ve mevkilerin tamamı da vatandaşa hizmet için ihdas edilmiştir. Sizleri de vatandaşlarımız seçti, dolayısıyla siz de kamu kurum ve kuruluşları ile sizi seçen insanlar arasında köprü vazifesi üstleneceksiniz” dedi.
11 Ekim 2017 , Çarşamba Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI