16 Ekim 2018

İLÇE BELEDİYE BAŞKANLARININ DOSYALARI GENEL MERKEZDE: KARNELER İNCELENİYOR


AKP’de Genel Merkez, 16 ilçe belediyesi ile ilgili incelemelerini tamamladı ve başkanların karnelerini çıkardı. Başkanların performansları Aralık’tan itibaren MKYK’da mercek altına alınacak

PERFORMANS RAPORU
AKP’de ilçe belediye başkanlarıyla ilgili raporlar tamamlandı. Genel Merkez tarafından yürütülen çalışmaların ardından başkanların performans karnesi çıkarıldı. 16 ilçe belediye başkanıyla ilgili olarak milletvekilleri, il koordinatörü, büyükşehir belediye başkanı, il başkanı ve ilçe teşkilat başkanlarının yorumları da karnelere eklendi.
MKYK’DA GÖRÜŞÜLECEK
2019 seçimleri öncesi ince eleyip sık dokuyan AKP’de belediye başkanlarıyla ilgili ayrıntılı raporlar Cumhurbaşkanı ve Genel Başkan Recep Tayyip Erdoğan’a sunulacak. Başkanların durumlarının AKP MKYK’sında Aralık ayından itibaren görüşüleceği öğrenildi. Başkanlarla ilgili nihai kararı Cumhurbaşkanı Erdoğan verecek.
VATANDAŞ MEMNUNİYETİ
Bu arada karnelerde en önemli kriterin vatandaş anketleri olduğu vurgulandı. Vatandaşlara sorulan hizmetten ve başkandan memnuniyet oranlarının da ayrı ayrı olarak raporlara tek tek eklendiği ifade edildi. Başkanlar hakkında genel merkeze gelen şikayetlerin de ayrıntılı olarak başkanların dosyalarına ilave edildiği gelen haberler arasında.
16 Ekim 2017 , Pazartesi Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI