23 Ekim 2018

HAYRİ BALABAN: KREDİ LİMİTLERİ ARTTI


Adapazarı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Hayri Balaban, yaptığı yazılı açıklamada kredi limitlerinin esnafın isteği üzerine 200 Bin TL’ye çıkarıldığını ifade etti.

Adapazarı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Hayri Balaban yaptığı açıklamada, esnafa müjde verdi. Esnafların ve sanatkarların finansman ihtiyacını karşılamak üzere kooperatifin kefaletiyle, kullandırdıkları hazine faiz destekli kredilerin daha etkin ve verimli kullandırılması, gerekse esnaf ve sanatkarların ihtiyaç duydukları finansman kaynağının en uygun ve yeterli şekilde karşılanması için zaman içerisinde yapılan düzenlemelerle önemli iyileştirmeler yapıldığı söyledi.  Özellikle son zamanlarda esnaflardan gelen talepler üzerine limitlerin artırılmasına ilişkin Merkez birliğin girişimlerinin sonuca ulaştığını ifade eden Balaban, “Kredi limitlerimiz 200 bin TL’ye çıkartılmış olup, kullandırma durdurulan yatırım kredileri 500 Bin TL üst limitin tekrar kullanıma açıldı” dedi.  Balaban, işletme kredilerinin vadesinin azami 60 ay geri ödemesi aylık veya üçer aylık dönemlerde yapılacağını , taşıt edindirme veya işyeri edindirme kredisinin vadesinin ise azami 120 ay’a çıktığını belirtti. Erol ÖĞÜT
26 Ekim 2017 , Perşembe Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI