15 Ağustos 2018

İYİ PARTİ İL BAŞKANI HÜSAMETİNN ATASEVER’DEN DİĞER SİYASİ PARTİLERE MESAJ: 
HİÇ KİMSEYLE
 DİDİŞMEYECEĞİZ


İYİ Parti İl Başkanı Hüsamettin Atasever, 53 kişilik yönetim oluşturacaklarını ifade ederek, “Bizim hiç partiyle didişmeye niyetimiz yok. Bugün oralarda olanlar, yarın iyiyi ve güzeli gördüklerinde buraya geleceklerdir” dedi

GAZETEMİZE KONUŞTU
İYİ Parti İl Başkanlığı’na atanan Hüsamettin Atasever, gazetemize açıklamada bulundu. Sakarya’da hiçbir siyasi parti ve grupla sürtüşmelerinin olmayacağını belirten Başkan Atasever, “Biz sadece icraatlarımızla ülkenin aynası olmayı hedefliyoruz” dedi. İlçe ilçe Sakarya’nın durumunu ortaya çıkardıklarını ifade eden Başkan Atasever, “İlçe ilçe politikalarımızı belirliyoruz” dedi.
250 KİŞİLİK DANIŞMA MECLİSİ
İlimizde 250 kişilik bir Danışma Meclisi kuracaklarını vurgulayan Başkan Atasever, “250 kişilik Danışma Meclisi’nde eski ANAP’lı, Doğru Yol Partili, CHP’li, Saadetli ve AKP’li siyasetin duayenleri olacak. Bunları toplayıp fikirlerini alacağız. Bizim hiç partiyle didişmeye niyetimiz yok. Hiç kimseyi kötülemeyeceğiz. Bugün oralarda olanlar, yarın iyiyi ve güzeli gördüklerinde buraya geleceklerdir” diye konuştu.
SAKARYA’YA KAZANDIRMAZ
Kısır çekişmelerle Sakarya’nın bir şey kazanmayacağına değinen Başkan Atasever, “Her zaman müspet ve yapıcı olacağız. Biz Cumhuriyetin kazanımlarını kimseye yedirmeyiz. Bu topraklar kanla alındı. Kavganın olduğu hiçbir yerde olmayacağız. Tasvip etmediğimizi de her yerde söyleyeceğiz. Biz daha çok iyi niyetle ve hoşgörüyle davranacağız” dedi. Atasever il yönetimlerinin 53 kişiden oluşacağını da sözlerine ekledi.
8 Kasım 2017 , Çarşamba Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?

PUAN DURUMU


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI