16 Ekim 2018

HÜSAMETTİN ATASEVER: ÖNCE BİNA, SONRA ÜYE


İYİ Parti Sakarya kurucu il başkanı Hüsamettin Atasever, önce hizmet binasının açılışını yapacaklarını ardından, üye kayıtlarına başlayacaklarını söyledi.

İYİ Parti Sakarya kurucu il başkanı Hüsamettin Atasever, partisinin çalışmaları hakkında bilgi verdi. Atasever, aldığı görevi layıkı ile yerine getirebilmek adına, ekip çalışması içinde gece gündüz demeden çalıştıklarını ifade etti. Atasever yaptığı açıklamada, “ Partimize Türkiye genelinde gösterilen yoğun ilgi, şehrimizde de karşılığını bulmuştur. İl ve ilçe teşkilatlarında, parti kurullarında yer almak isteyen birçok vatansever ,gücümüze güç kattığı gibi, sorumluluğumuzu kat ve kat arttırmıştır. Bu bağlamda çalışmalarımızı titizlikle sürdürmekte, liyakata önem veren bir anlayış ile sonuçlandırma çabasındayız” ifadelerini kullandı.
ÜYE KAYITLARI
İlk olarak; il teşkilatının resmi olarak açılması için çalıştıklarını belirten Atasever, ilçe teşkilatlarımızın resmi açıklamaları bu süreçten sonra başlayacağını belirtti. Bir çok kişinin partilerine üye olmak istediğini vurgulayan Atasever, üye kayıtlarına hizmet binasının açılışının ardından başlanacağını vurguladı.
TERÖR BAĞLANTISI
Atasever açıklamasına “Teşkilat görevlendirmemizi yaparken  tek kırmızı çizgimiz aynı yolda yürüyeceğimiz arkadaşlarımızın herhangi bir terör örgütü bağlantısı olmaması ve geçmişinin İYİ likler ile dolu olmasıdır. Bu çerçeve de, ne olursan ol yeter ki İYİ ol ve gel diyoruz” sözleri ile açıklamasını tamamladı. Ahmet MAL
16 Kasım 2017 , Perşembe Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI