16 Ekim 2018

TARIM ZİRVESİ


Türkiye Ziraat Odaları Birliği Başkanı Şemsi Bayraktar’ın ev sahipliğiyle Vali, Milletvekilleri ve Büyükşehir Belediye Başkanı bir araya gelerek Sakarya tarımının geliştirilmesi için yapılması gerekenler ele alındı

ANKARA’DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Ankara’da gerçekleştirilen toplantıya TZOB Başkanı Şemsi Bayraktar, Vali İrfan Balkanlıoğlu, AKP Sakara Milletvekilleri Recep Uncuoğlu, Mustafa İsen, Ayhan Sefer Üstün, MHP Milletvekili Zihni Açba; CHP Milletvekili Engin Özkoç ve Tarım İl Müdürü Mehmet Erdemir katıldı. Toplantıda Sakarya’nın tarımsal potansiyeli masaya yatırılırken, tarımın geliştirilmesi için yapılması gerekenler ele alındı.
VERİMLİ BİR TOPLANTI
Toplantının ardından değerlendirmelerde bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki  Toçoğlu, “TZOB Genel Başkanı Şemsi Bayraktar’ın hazırlatmış olduğu geniş kapsamlı tarım raporunu yakından gördük. Sakarya’nın tarım potansiyeli ile ilgili analizler yapılmış. Bizim açımızdan çok verimli bir toplantı oldu. Sunumlar yapıldı. Bu proje Tarım Bakanımızın katılımıyla lansmanı yapılacak.” dedi. Milletvekilleri de çalışma için TZOB Başkanı Şemsi Bayraktar’a teşekkür etti.
23 Kasım 2017 , Perşembe Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI