19 Ağustos 2018

ARTVİN SANAYİNDE BULUŞTULAR


Arifiye Kaymakamı Adem Yazıcı, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu ve SESOB Başkanı Hasan Alişan Artvin Sanayi esnaf ve sanatkarları bir araya geldi.

 Artvin Sanayii esnafları daveti üzerine yapılan toplantıya katılan Kaymakam Adem Yazıcı, Arifiye Belediye başkanı İsmail Karakullukçu, Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hasan Alişan esnafın sorunlarını dinleyerek ve çözüm önerileri tartışılıp görüştüler.


GAYRET VE AZİM
Arifiye Kaymakamı Adem Yazıcı ilçede ki esnafın beklentilerini ve talepleri birlikte çözeceklerini ifade etti. Yazıcı, “Görüyorum ki yıllardır mesleğinizle sanayide nelerin yapılabildiğini görme fırsatı buldum. Esnaf ve sanatkârlarımız büyük gayret ve azimle çalışıyor, bugün burada esnafımızı tanıma onların işleri ile ilgili yakından bilgi sahibi olma imkânı buldum” diyerek teşekkür etti.
SANAYİ ÖNEMLİ
Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu ise esnaflarımıza her türlü desteği vermeye çalıştıklarını söyledi. Karakullukçu, “Sanayi esnafımız emekle, alın teriyle işini yapan kesim. Hem istihdam hem de hizmet anlamında Artvin sanayimiz bizim için önemli "dedi. SESOB Başkanı Hasan Alişan konuşmasında “Artvin sanayimiz, esnaflarımızın sorunlarını ve önerilerimizi söyledik. Bu toplantıda bir arada olmaktan mutluluk duyuyorum” dedi. Erol ÖĞÜT
23 Kasım 2017 , Perşembe Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI