16 Ekim 2018

BAŞKAN SÜLEYMAN DİŞLİ: HEDEFİMİZ 2019


AKP Adapazarı Danışma Meclisi’nde konuşan Başkan Dişli, “2019’a daha çok var deyip yatmayacağız. Şimdiden çalışmalara başlamamız lazım. Bunu da zaten teşkilatlarımız çok iyi bir şekilde yapıyorlar” dedi

AKP Adapazarı İlçe Teşkilatı 52. Danışma Toplantısı Atatürk Kültür Merkezinde (AKM) yoğun bir katılım ile gerçekleşti. Programın açılış konuşmasını yapan AKP Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, birlik ve beraberliğe vurgu yaparak, "Bu buluşmalar birbirimize olan güvencin artmasına, birlik beraberliğimize bir bütün olmamıza vesile oluyor” dedi.
KUTLU YÜRÜYÜŞ
Başkan Mustafa Ak; "Birinci Dünya savaşında Osmanlı İmparatorluğu savaşa girmedi buna rağmen Almanya'nın yanında yer aldığı için Osmanlı toprakları Almanya'dan daha çok işgal edildi, işgalci güçlerin, ülkemizin Kuzey Bölgeleri ile iç Anadolu bölgeleri yerine Musul’u, Kerkük’ü,  Gaziantep’i, Hatay’ı, Kahraman Maraş’ı, Antalya’ yı işgal etmelerini ciddi olarak düşünmemiz gerek"  Ülkemiz stratejik olarak dünya üzerinde büyük öneme sahip ülkemiz verimli topraklara sahip, denizimiz, güneşimiz, yeşilliklerimiz ile cennet bir vatanımız var bunun değerini bilmeliyiz. 2023- 2053- 2071 hedeflerimize ulaşmak için tüm şer güçleri ile mücadele etmeli halkımızı bilgilendirmeliyiz gelişen ve büyüyen bir ülke olmamız düşmanlarımızı rahatsız ediyor. Biz millet olarak hedeflerimize ulaşmak için çok çalışmalıyız. Durmak yok millete hizmet yolunda kutlu yürüyüşe devam ediyoruz’’ dedi.
YATMAYACAĞIZ
Son olarak konuşan Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli ise, "İlçe başkanına dedim ki danışma toplantısı daha geçen hafta oldu, yine bir daha mı danışma toplantısı yapıyorsunuz? ‘Yok’ dedi. ‘25 gün oldu’ demek ki zaman çok çabuk geçiyor bir bakacağız 2019 seçimleri gelmiş. Ondan dolayı 2019’a daha çok var deyip yatmayacağız, şimdiden çalışmalara başlamamız lazım. Bunu da zaten teşkilatlarımız çok iyi bir şekilde yapıyorlar. İlçe başkanımı da tebrik ediyorum, bir ay dolmadan hemen sahaya iniyor her zaman seçime hazır bir şekilde çalışmalarını yapıyor" dedi. AKP Adapazarı ilçe teşkilatının 52. Danışma meclisi Programı bir önceki dönem de mahalle başkanlığı yapmış mahalle başkanlarına plaket verilmesiyle sona erdi.
29 Kasım 2017 , Çarşamba Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI