16 Ekim 2018

CHP'DE ALTUĞ BALCIOĞLU ADAYLIĞINI AÇIKLADI


CHP Adapazarı İlçe Örgütünde gerçekleşen basın toplantısında Murat Altuğ Balcıoğlu Adapazarı İlçe başkanlığına aday olduğunu açıkladı. Balcıoğlu yaptığı açıklamada, 2019 seçimleri için partilerine daha çok genç ve kadının katılması gerektiğini ifade etti

CHP’de Adapazarı İlçe binasında, Adapazarı İlçe Örgütü başkanlığına aday olduğunu söyleyen Murat Altuğ Balcıoğlu CHP’nin daha dinamik ve daha mücadeleci olması gerektiğini inandığını söyledi. Toplantıya CHP İl Başkanı Ayça Taşkent, Adapazarı İlçe Başkanı İlker Yılmaz ve CHP üyelerinin katıldı. Balcıoğlu “2019 yılında şehrimiz ve ülkemizin geleceği açısından çok önemli yıl olduğu aşikârdır. Ülkemizin, her zamankinden daha fazla; kararlı, öncü ve güçlü bir Cumhuriyet Halk Partisi’ne ihtiyacı vardır. Partimizin örgütleri şuan dağınık haldedir. Şehrimiz uzun yıllardır sosyal demokratik belediyecilikten yoksundur” dedi.
DAHA ÇOK GENÇ
Çok uzun bir süredir iktidar görememiş olan partilerine gönül veren örgüt emekçilerinin boynunun bükük olduğunu vurgulayan Balcıoğlu, “2019 yerel ve genel seçimlerinde istediğimiz başarının elde edilmesi; üyelerimizin heyecanına, gücüne, örgütlü parti yapımıza, daha çok kadın ve gencin partimizin katılımına bağlıdır. Bizler partimizin içinde bulunduğu durumu görmekte ve bu durumu lehimize çevirecek adımların neler olduğunun bilincindeyiz” ifadelerini kullandı.
ADA EKPRESİ
“Şehrimizde yıllardır bitirilemeyen kazılar delik deşik olmuş yolları görmemek kör olmak ya da milyonluk Alman malı Mercedes’lerden inmek gerekmektedir” sözleri ile açıklamasına devam eden Balcıoğlu, “İktidarın 13 yıldır aralıksız destek vermiş olan bir şehrin yegâne anıtlarından biri olan Ada Ekspresi yeraltına ya da yer üstüne alınması maliyetli bulunarak yok edilmiştir. Hâlbuki bu para kendi deneyimleriyle sadece “Çerez parasından” ibarettir. Yatırımın olmadığı alt yapının baştan savma yapıldığı yolların köstebek yuvasını andırdığı estetikten yoksun bırakılmış bir ilçeyle karşı karşıyayız” dedi.
GÜÇLÜ BİR CHP
Bursa’ya verilen hakkın; Adapazarı’ndan esirgendiğini, stad arazisini imara açıldığını ve değerinin çok altında peşkeş çekildiğini vurgulayan Balcıoğlu, “Buna benzer sorunların son bulması için yerel yönetimde söz sahibi olacak güçlü bir CHP Adapazarı Örgütü’ne ihtiyaç duyulmaktadır. Adapazarı İlçe Başkanlığı yönetiminde bu mevcudiyetin harekete geçirecek tüm girişimleri korkusuzca yapacağımıza söz veriyoruz. Son olarak; ön şartsız ön seçimin kırımızı çizgimiz olduğunu ve başarısızlık halinde istifa edeceğimizin bilinmesini isterim. Yüzsüzce koltuk işgali niyet etmeyeceğiz. Her birinize sabrı için teşekkür ederim.” Diyerek açıklamasını tamamladı.
30 Kasım 2017 , Perşembe Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI