16 Ekim 2018

'BİZ KORSAN DEĞİL, PARTİLİYİZ'


Ferizli’de Genel Merkez tarafından aday gösterilen kişiye tepki koymak için AKP ilçe teşkilatında yapılan basın açıklamasının yankıları sürüyor. O toplantıda bulunanlar AKP Milletvekili Üstün’ün toplantı için yaptığı korsan nitelemesine tepki geldi

ESKİ İLÇE BAŞKAN YARDIMCISI
AKP Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün’ün, gazetemize verdiği röportajda, Ferizli AKP İlçe Teşkilatında bir süre bir grup partili tarafından partili tarafından yapılan basın açıklamasına yönelik “korsan” nitelemesine tepki geldi. Gazetemizi ziyaret eden partililer Milletvekili Ayhan Sefer Üstün’ü özür dilemeye davet ettiler. Partililerle birlikte ziyarete katılan ve o toplantı sonrasında görevinden istifa eden İlçe Yönetim Kurulu’nda görevli Ferizli Siyasi ve Hukuk İşlerden Sorumlu eski  İlçe Başkan Yardımcısı Rahmi Yılmaz Milletvekili Ayhan Sefer Üstün’ün korsan toplantı olarak nitelediği toplantıyla ilgili olarak şu açıklamayı yaptı:
GENEL MERKEZ DİKKATE ALDI
“ O gün biz partide, yönetimden arkadaşlarla bir aradaydık. 30-40 kadar partili arkadaşımız geldi. Kongre süreciyle ilgili yaşananlar nedeniyle konuşmak istediklerini söylediler. Bir müddet konuştuktan sonra ilçedeki basın mensupları arkadaşlar da geldiler. Kurucu yönetim kurulu üyesi arkadaşımız Ali Cagadı basın mensuplarına bir açıklama yapmak istediğini söyledi. Orada bulunanların hepsi yıllardır AK parti için mücadele eden kurucu yönetim kurulu üyeleri, delegeler ve üye arkadaşlarımızdı. Bir tartışma yaşanmaması için biz de basın açıklamalarına izin verdik. Dile getirilen talep de Genel Merkez tarafından dikkate alındı ve tepki gösterilen başkan adayı adaylıktan çekildi.
ORADA BULUNAN HERKES SAYGIN
Yapılan basın açıklamasının ardından arkadaşlarımız biraz daha sohbet ettikten sonra ayrıldılar. Ancak daha sonra Milletvekilimiz Ayhan Sefer Üstün’ün verdiği bir röportajda  orada bulunanları 3 kişi hariç  tanımadığını belirterek bu toplantıyı bir korsan toplantı olarak nitelediğini öğrendik. Sayın Vekilimiz Ferizli’dendir ve orada bulunan herkesi çok yakından tanır. O esnada orada bulunan herkes son derece saygın ve Ferizli’de tanınan bilinen kişilerdir. Bir demokratik tepkiyi ortaya koymaktan başka bir niyetleri yoktur. O arkadaşlarımızın ve yapılan eylemin korsan olarak nitelenmesi bizleri son derece üzmüştür. O an bulunan herkes çok kırılmıştır. Sayın Vekilin Ferizli’de AK Parti’nin başarısından başka bir amacı olmayan bu partili arkadaşlarımıza bir özür borcu vardır.”
2 Aralık 2017 , Cumartesi Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI