20 Ağustos 2018

AKP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI KAYA’DAN BÜYÜKŞEHİR’E ZİYARET: 2019 İÇİN ÇALIŞACAĞIZ


AKP Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya Büyükşehir Belediyesi’ni ziyareti sırasında "Hem çalışacağız hem daha fazla üreteceğiz. 2019'a en iyi şekilde hazırlanacağız" şeklinde konuştu

CİDDİ BİR GELİŞME VAR
AKP Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya Büyükşehir Belediyesi’ni ziyareti sırasında , Başkan Zeki Toçoğlu'ndan kentte yapılan çalışmalar ve yatırımlar hakkında bilgi aldı. Kaya, Zeki Toçoğlu'nun belediye başkanlığında tecrübeli bir isim olduğunu belirterek, "Hamdolsun Sakarya her alanda ciddi bir gelişme kaydediyor. Ama biz daha fazlasına talip olacağız ve daha fazla üreteceğiz. Hem çalışacağız hem daha fazla üreteceğiz. Halkımızla bir olacağız. 2019'a en iyi şekilde hazırlanacağız." dedi.
2023 HEDEFLERİNE ULAŞMAK
Başkan Zeki Toçoğlu da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, " 8 yılda Sakarya'ya 2 milyar 150 milyonluk yatırım yaptık. Ulaşım, çevre, enerji, altyapı, kültür gibi yatırımlarımız var. İnşallah Sakarya için yeni projeler üretmeye devam edeceğiz. Bir yandan da partimizi 2019 seçimlerine hazırlayacak ve 2023 hedeflerine başarıyla ulaştıracak adımlar atacağız" şeklinde konuştu.  Ziyarette SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş ve belediye bürokratları da hazır bulundu.

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AKP Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya’yla bir araya geldi. SASKİ Genel Müdürü Dr. Rüstem Keleş, Genel Sekreter Yardımcıları Ayhan Kardan, Ali Oktar ve Zafer Poyraz’ın hazır bulunduğu ziyarette Büyükşehir Belediyesi eliyle Sakarya’da hayata geçirilen yatırımlar masaya yatırıldı. Başkan Toçoğlu, ilimizi 2 milyar 150 milyonluk yatırımla buluşturduklarını dile getirdi.
BAŞKAN TOÇOĞLU’NA ÖVGÜ
Kaya’ya belediyenin yaptığı hizmetler hakkında bilgi verdiklerini dile getiren Başkan Toçoğlu, “8 yılda Sakarya’ya 2 milyar 150 milyonluk yatırım yaptık. Ulaşım, çevre, enerji, altyapı, kültür gibi yatırımlarımız var. İnşallah Sakarya için yeni projeler üretmeye devam edeceğiz. Bir yandan da partimizi 2019 seçimlerine hazırlayacak ve 2023 hedeflerine başarıyla ulaştıracak adımlar atacağız” dedi. AKP Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya, “Bugün Sakarya’da belediyemizi ziyaret ettik. Çalışmalar hakkında bilgiler aldık. Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeki Toçoğlu, belediye başkanlığında tecrübeli bir isim. Hamdolsun Sakarya her alanda ciddi bir gelişme kaydediyor. Ama biz daha fazlasına talip olacağız ve daha fazla üreteceğiz. Bizim belediyecilik anlayışımız budur. Hem çalışacağız hem daha fazla üreteceğiz hem de şehirlerimizi, doğamızı koruyacağız. Halkımızla bir olacağız. 2019’a en iyi şekilde hazırlanacağız” diye konuştu.
4 Aralık 2017 , Pazartesi Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI