16 Ekim 2018

'HEDEFİMİZ BAŞARIYI ARTTIRMAK'


Beden Eğitimi Öğretmenleri Derneği, Nispet Çafie’de basınla buluştu. Dernek Başkanı İlhan Sütlü yönetiminde faaliyetlerini sürdüren derneğin hedefi Okul Sporlarını daha iyi noktalara taşımak.

YENİ YÖNETİM
Beden Eğitimi Öğretmenleri Derneği İlhan Sütlü başkanlığında ilk kez basınla bir araya geldi. Nispet Çafe’de düzenlenen kahvaltıya tüm yöneticiler katıldı. Temmuz ayında hayata geçen derneği yönetiminde M.Banu Özkaptan Başkan yardımcısı, Alpay Alev genel sekreter, Mehmet Akova Sayman, Recai Ciran, İlhan Muslu ve Özgür Yusufreisoğlu üye olarak görev alıyor.
ÇOK ÇALIŞACAĞIZ
100 aktif üyelerini olduğunu belirten Beden Eğitimi Öğretmenleri Derneği İlhan Sütlü sayıyı 500’e çıkarmak için çalışacaklarını söyledi. Sütlü, “Okul sporlarının iyi yerlere gelmesi için her türlü çalışmayı yapacağız. Valilik ve belediyelerimizi ziyaret ederek okullarımıza malzeme yardımı için görüşmeler yapacağız. Sağlıklı alakalı eksikleri sonlandırmayı istiyoruz. Arkadaşlarımla birlikte Sakarya’da Okul Sporlarına en üst noktaya taşıyacağız. Tüm vaktimizi buna harcayacağız” dedi.  Mustafa ERKAYA
6 Aralık 2017 , Çarşamba Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI