19 Ekim 2018

SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNÜN KLİBİ ÇOK BEĞENİLDİ


Sakarya İl Sağlık Müdürlüğü personeli tarafından çekilen ‘Kadına Şiddet’ konulu kısa film kısa sürede beğeni kazandı.

Sakarya İl Sağlık Müdürlüğü personeli ‘Kadına Şiddete’ dikkat çekmek amacıyla Sakarya İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Aziz Öğütlü’nün onayıyla Sakarya Valiliği kampüsü içinde kısa film hazırladı. Yaklaşık 32 personelin oynadığı kısa film’de, oyuncular gözlerine şiddeti görmezlikten gelindiğini gösteren siyah bant çekti. Çekilen kısa filmde ayrıca şiddet sonrası bütün kişilerin şiddeti gerçekleştiren kişinin etrafında birleşmesi de gözüküyor. Büyük emeklerle hazırlanan kısa film sosyal medya hesaplarında beğeni kazandı.

"Aile huzurluysa toplum huzurlu"
Çekilen kısa film sonrasında Sakarya İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Aziz Öğütlü yaptığı açıklamada, "Kadına Şiddeti Önleme haftası nedeniyle Sağlık Bakanlığımızın Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü tarafından tüm Türkiye'de faaliyeti vardı. Bu faaliyetler içerisinde kısa film yapılması da önerilmişti. Bizim Sakarya İl Sağlık Müdürlüğü olarak özellikle bulaşıcı olmayan hastalıklar şubesindeki arkadaşlar bu konuda bir film yapmak istediklerini söylediler. Bende buna çok memnun oldum. Ve gerçekten film bittikten sonra izlediğim zaman çok duygulandım. Çok güzel ve mesajın alınabilindiği bu konuda neyin yapılması gerektiğini gereken güzel bir film olduğu için kendilerine çok teşekkür ettim. Çok önemli bu. Ülkemizde biz özellikle aileye önem veren bir toplumuz. Aile huzurluysa toplum huzurlu. Ve aile içinde de en önemli etken annedir" dedi.
6 Aralık 2017 , Çarşamba Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI