CHP'DEN NEMLİ'NİN MANİFESTOSU KONUŞULUYOR7 Aralık 2017, Perşembe

Partililerden iki yüzlü olmamalarını isteyen Nemli, “Her şeyden önce ikiyüzlü olmayın. Dün arkasından küfrettiğiniz kişiye bugün, oyuna talip olduğunuz için iltifat etmeyin.
Bir yerlere gelmek için ne olur ama ne olur kimseyle pazarlık yapmayın. Mesela; 3 ilçe delegesine bir il delegeliği, 10 ilçe delegesine de bir yöneticilik sözü vermeyin. Çıkın kürsüye aslanlar gibi haykırın. Pazarlıkların değil, örgütümüzün adayıyım.
Dürüst olun, konuşmaktan korkmayın. Oy kaybım olur düşüncesi ile etliye, sütlüye dokunmayayım dersen etli, sütlü sana dokunur. Haksızlıklar karşısında susan dilsiz şeytandır. Her haksızlığı dile getir. Haksızlık yapma.
Yaparsan da çık aslanlar gibi öz eleştirini yap, özür dile. Özür dilemenin büyük bir erdem olduğunu unutma. Yapabileceğiniz şeyleri vadedin. Herkesi mutlu edemeyeceğiniz gibi, her şeyi de yapamazsınız.
Gitmek istediğiniz görev almak istediğiniz yer, Türkiye Cumhuriyeti ve CHP kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün partisidir. Lütfen Atatürk’ü ve Cumhuriyeti savunacaksanız görev isteyin.

Bu haber toplam 68860 defa okundu.