16 Ekim 2018

TAŞKENT İL BAŞKANLIĞI İÇİN ADAYLIĞINI AÇIKLADI


CHP İl Başkanı Ayça Taşkent, ay sonunda yapılacak olan il kongresinde yeniden aday olduğunu açıkladı. Taşkent önümüzdeki yıllarda yapılacak genel ve yerel seçimlerin çok önemli olduğunu ifade ederek, “partimizi bu seçimlerde taçlandıralım” dedi.

CHP İl Başkanı Ayça Taşkent, dün yaptığı basın toplantısında, ilk kongresinde aday olduğunu açıkladı. Üyelerin katılımı ile yapılan basın toplantısında Ayça Taşkent “Hepimizin de bildiği gibi 2 yılda bir yapılması gereken olağan kongre takvimimiz ilçe kongrelerin bitimiyle son aşamaya geldi, 30 Aralık’ta yapılacak İl Başkanlığı seçimiyle de süreç tamamlanacak. İlçe kongrelerimiz bize CHP’ye yakışır bir anlayışla yapıldı, eminim ki il kongremiz de aynı güzellikle tamamlanacaktır” ifadelerini kullandı. Taşkent,  konrgeler sonrası görevi devralan tüm ilçe başkanları ve kurullarını kutladığını ve başarılar dilediğini belirtti.
ÖNEMLİ SEÇİMLER
Önümüzdeki yıllarda yapılacak olan seçimlere  değinen Taşkent, konuşmasına şu şekilde devam etti, “Türkiye Cumhuriyeti’nin varlığının sorgulanacağı bir seçimin yanında, belki de sonuçları bu kararı yönlendirebilecek kadar önemli olan yerel yönetim seçimleri var. Esas önemsenmesi gereken kimin İl Başkanı olduğundan çok, örgüt olarak süreci nasıl sürükleyebileceğimiz ve üyesinden yöneticisine kadar bu yolda üzerimize düşen sorumluluğu hakkıyla nasıl yerine getirebileceğimizdir. Önümüzdeki bu süreçte gerçekleşecek seçimlerde başarı kazanmamızın en önemli koşulu ise yine yukarıda belirttiğim gibi üyesinden başkanına kadar topyekün, birlik, beraberlik içinde çalışmak, bu tarihsel sorumluluğu hep beraber üstlenmektir” dedi.
BİRLİKTE YÜRÜYELİM
Taşkent açıklamasını şöyle tamamladı, “Bu süreçte tüm örgütümüzle verdiğimiz emekleri kazanılacak Belediye Başkanlıkları ve Milletvekilleriyle taçlandırmak en büyük amacımızdır. Bu amaçla adaylığımı açıkladığım bu toplantıda verdiğiniz destek için tekrar teşekkür ederken, bu yolu birlikte yürümeyi teklif ediyor ve saygılar sunuyorum.” Elif ALGÜL
 
21 Aralık 2017 , Perşembe Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI