16 Ekim 2018

MHP'Lİ BÜLBÜL'DEN BÜYÜKŞEHİR'E ÇAĞRI


Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Muhammed Levent Bülbül, Cadde 54 projesinin peşinde olduklarını ve Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nden müdahale beklediklerini açıkladı.

İDARE MAHKEMESİ
MHP İl Başkanı Muhammed Levent Bülbül, haftalık değerlendirme toplantısına devam etti. Bülbül yaptığı açıklamada, Cadde 54 projesi için Büyükşehir Belediyesine çağrıda bulundu.
Muhammed Levent Bülbül, iki aydın gündeme getirdikleri Cadde 54 projesi ile ilgili açıklamalarını ve usulsüzlükleri hatırlatarak, “itirazımız üzerine çıkan bu hususları hukuka taşıyacağımızı ifade etmiştik. Konuyu hukuka taşıdık” diyerek  Sakarya 1. İdare Mahkemesi’nde bu ihalenin öncelikle yürütülmesinin durdurulması, sonrasında iptali ile ilgili olarak Serdivan Belediye Meclis üyelerimizce dava açıldığını ifade etti. Bülbül şöyle devam etti, “Sakarya açısından çok büyük bir prestij artışı olarak görülen bu projeyle ilgili ortaya attığımız itirazların hiçbir şekilde cevaplanamadığı bir durumda hukuk yoluna baş vurmak zorunda kaldık” dedi.
ALLAH RIZASI İÇİN
Projenin aynı hızıyla devam ettiğini ifade eden Bülbül, “Biz projenin eğer haklı bir projeyse devam etmesinden rahatsız olmayız. Bu proje devam edecekse etsin, Sakarya’ya fayda getirecekse getirsin, mübarek olsun. Ama bir yanlış varsa ve bu yanlışın üstü kapatılmaya çalışılıyorsa Allah rızası için bu işe müdahale olması gerekenler müdahale etsin” diyerek Büyükşehir Belediyesi’ne çağrıda bulundu. Bülbül, “Sakarya halkının bu olanları bilmesi gerektiğini düşündüğümüz için biz bunları dile getirmiştik, ancak bu dile getirdiğimiz hususlar  hak ettiği yeri bulamamıştır. Biz bu açıklamaları siyaset yapalım diyerek yapmıyoruz, Sakarya açısından Kamu menfaatlerini ilgilendiren önemli hususlar olduğu için dile getiriyoruz.” diyerek eleştiride bulundu. Elif ALGÜL
21 Aralık 2017 , Perşembe Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI