15 Ekim 2018

‘MİLLİ GÖRÜŞ HAYAT BULACAK’


Saadet Partisi Ferizli İlçe Teşkilatı 6. Olağan Kongresi yapıldı. Kongre’de güven tazeleyen Halim Aşık, “3 dönemdir, hak ettiği hizmeti alamayan Ferizli, 2019’da Milli Görüş belediyeciliği Ferizli’de hayat bulacak”

Saadet Partisi Ferizli İlçe Teşkilatı 6. Olağan Kongresi'ni yaptı. Kongreye, Bolu İl başkanı Veysel Çetinkaya, Sakarya İl Başkanı Eyüp Yıldırım, İl Müfettişi Fahrettin Bay, İlçe Müfettişi, ilçe başkanları davetli misafirler ve çok sayıda partili katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal marşının okunmasıyla başlanan kongrede açılış konuşmasını İlçe Başkanı Halim Aşık yaptı. Aşık, , görev süresince yapılan çalışmaları anlattı.  AKP’li Ferizli Belediyesi'nin yapılması gereken hizmetleri 3 dönemdir yapmadığını eleştiren Aşık,  “Belediye yönetimi 3 dönemdir Ak Partinin elinde. Ancak hala biz kongrelerimizi kahvehanelerde yapıyoruz. Hala ilçemizde bir kapalı Pazar yeri ve bir kültür merkezi yok. İlçe belediyesinin yapması gereken hiçbir icraatın olmadığı ilçemizde büyükşehir belediyesinin yatırımlarıyla iş götürülüyor” dedi. 
HAK ETTİĞİ HİZMET
Yeniden güven tazeleyerek ilçe başkanı olan Halim Aşık kongreyle ilgili çalışmalarını şöyle anlattı; “2019 seçimlerine daha sıkı bir çalışmayla hazırlanacağız. Milli Görüş belediyeciliği tekrar Ferizli'de hayat bulacak ve Ferizliler hak ettiği hizmetleri alacaktır. Saadet'te İnşallah meclise girecektir” dedi. Saadet Partisi İl Başkanı Eyüp Yıldırım da, “TBMM 2018 Bütçesi onaylandı. Ülkenin kaynakları çok kötü bir şekilde yönetiliyor ve ülkenin birinci sorunu ekonomi olarak karşımızda dağ gibi duruyor. İlçenin eksikleri ortada. Şu an Ferizli'de ve tüm ülkemizde özlenen şey Milli görüş belediyeciliğinin olduğu da kesin bir gerçek ” dedi.
YÖNETİM KURULU
Siyasi konuşmaların ardından geçilen seçimlerde yeniden aday olan Halim Aşık tüm delegenin oyunu alarak ilçe başkanlığını yeniden üstlendi. Saadet Partisi Ferizli ilçe teşkilatı yeni listesi şu isimlerden oluşuyor. Sezai Dağdelen, Şaban Piştofoğlu, Halit Engin, Nuri Öner, Tahsin Işık, Sedat Kavi, İsmail Yetkin, Emin Erdil, Mehmet Tunç, Şükrü Bayrak, İsmail Tenha, İdris Durmaz, Hasan Kolaşalı, Mevlüt Küçükbekar, Lokman Yayla, Ali Tenha, Adem Arslan, Osman Durmaz, Mehmet Ersöz, Kamil Aydoğan, Servet Karadeniz.
26 Aralık 2017 , Salı Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da OkuduGAZETE SAYFALARI

GAZETE ARŞİVİ

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI