21 Ekim 2018

CHP SAKARYA'DA GÖREV DAĞILIMI YAPILDI


Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanlığı’nın 30 Aralık’ta gerçekleştirilen Olağan Kongresi’nde seçilen yöne yönetim görev dağılımını yaptı.

Parti tüzüğü gereği yürütme kurulunun oylamayla belirlendiği yönetim kurulu toplantısında görev dağılımı şu şekilde gerçekleşti: İl Başkanı: Erdoğan Isır, İl Sekreteri- Doğu Sarı, İl Saymanı: Gülcan Sarıkaya, İl Eğitim Sekreteri: Sedat Turgay, İl Bilişim Sekreteri: Kurtuluş İbrahimoğlu, İdari İşler: Ahu Can, Örgütlenme ve Örgüt Sorumlu: Oğuz Can Curoğlu, Esnaf Odaları: Erman Ören, 
Yerel Yönetimler: Levent Reşat Erdoğan- İdris Karaman-Orhan Durmuşoğlu, Kadın Örgütlenme: Gül Hülya Köse, Seçim ve Hukuk İşleri: Muhammet Kasım Sarıteke, Basın Yayın: Hikmet Metin Çavdar, Araştırma ve Geliştirme: Hüseyin Kurt, İşçi ve Memur Sendikaları: Gültaç Onay, Sivil Toplum ve Muhtarlıklar: İbrahim Bircan, Çevre Sorunları: Serpil Bayhan, Eylem ve Etkinlikler: Nurşen Şirin, Kültür Sanat –Sosyal Politikalar: Hayriye Atabey, Kurumsal İletişim ve Medya İlişkileri: Sabri Anıl Özkan getirildi. CHP İl Başkanı Erdoğan Isır, “Görev bölümümüzün partimize ve Sakarya’mıza hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” dedi. 
6 Ocak 2018 , Cumartesi Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI