ALİ DAL: İKTİDARIN HAKKINI VERECEĞİZ6 Ocak 2018, Cumartesi

AKP Ferizli İlçe Başkanı Dursun Ali Dal ve yönetim kurulu üyeleri İl Başkanı Fevzi Kılıç ve Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk’u ziyaret etti. Ziyarette Başkan Dal ve Kılıç, 2019 seçimleri ile ilgili görüş alışverişinde bulundu. Başkan Dal, “Büyük bir onurla yapacağımız ve hizmetkârı olduğumuz davamızı Ferizli’de temsil etmenin mutluluğu içerisindeyiz. Yeni oluşturduğumuz ilçe teşkilatımız ile birlikte daha azimli ve gayretli çalışacağız. 2019 seçimleri bizler için çok önemli. AK Parti gücünü milletinden ve milletimizin eşsiz tarihinden alan güçlü bir partidir. Bizler tarihimizden ve milletimizden aldığımız bu şuur ve bilinçle ülkemizin geleceğine yön veriyoruz. Geçmişini bilmeyenin geleceği olmaz düsturuyla hareket ediyoruz” dedi.
GÜZEL YÖNETİM
Dal ve yönetimi daha sonra Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk’u ziyaret etti. Başkan Ak, “Belediye Başkanımız ilçemize önemli hizmetler sunmuştur. Büyük hizmetler kazandırma adına süreklide mücadele içerisindedir. Kendilerini ilçeye yaptığı güzel hizmetlerinden ve azimli mücadelesinden dolayı kutluyoruz. Bizler de AK Parti Ferizli teşkilatı olarak ilçemizde, Ferizli’mize yakışır güzel bir yönetim oluşturduk. Biz iktidar partisiyiz ve bunun hakkını vereceğiz. Yönetimimizdeki çalışkan ve değerli arkadaşlarımızla beraber bizde belediye başkanımızla el ele inşallah daha güzel hizmetler yapacağız” dedi.  dedi.
BİZ BİR AİLEYİZ
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, “Bizler bir aileyiz. AK Parti ailesiyiz. Halkımız bizi hizmet için seçti. Tüm Enerjimizle halkımıza hizmetlerin en iyisini sunmaya devam edeceğiz. Kalkınmış ve örnek bir Ferizli için el ele verdik birlikte çalışacağız. Birlikte güzel çalışmalara ve projelere imza atacağız. Yeni ilçe yönetimimiz ilçemize hayırlı olsun. Çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Bu haber toplam 9644 defa okundu.