MHP 2019 SEÇİMLERİ İÇİN ŞİMDİDEN HAREKETE GEÇTİ: BİZ VARIZ MESAJI8 Ocak 2018, Pazartesi

İTTİFAK SÖYLENTİLERİ
AKP ile ittifak söylentileri devam eden Milliyetçi Hareket Partisi Sakarya Teşkilatı “ 2019 İçin Harekete Geçiyoruz” adıyla Atatürk Spor Salonu’nda bir program düzenledi. Genel Başkan Yardımcısı Ruhi Ersoy, Sakarya Milletvekili Zihni Açba’nın da katıldığı programa çok sayıda partili katıldı. Yeni üyelerin katılımlarının da açıklandığı programda Ahmet Şafak’ın verdiği konser partilileri coşturdu.
SİYASETİN GEREKLERİ
Etkinlikte konuşan MHP İl Başkanı Levent Bülbül, “Biz parti olarak bizim inancımızın ve siyasetimizin bazı gerekleri vardır. Biz bu gerekler yerine gelmediği sürece hiçbir senaryonun figüranı olamayız. Milliyetçiler her zaman kendi kurdukları oyunun başrolü olmuşlardır. Biz bugünde aynı yolda kararlılıkla yürüyoruz. Ülke olarak böylesi zor bir dönemden geçerken bize yol gösteren hainin ta kendisidir” dedi.
KALABALIĞA ÖVGÜ
MHP Genel Başkan Yardımcısı Ruhi Ersoy ise yaptığı konuşmada salondaki kalabalığı överek, “Vatanı Turan yapmak için Sakarya ayakta. Ankara merkezli siyaset ve Türk İslam Merkezli medeniyet için Türkiye de ayağa kalkacak inşallah. MHP’nin temel anlayışı milliyetçilik ve demokrasi birbirinin ikiz kardeşi olduğudur. Ülke ne zaman krize girmişse MHP olarak krizin çözümünde taşın altına elimizi koyduk” dedi.

Bu haber toplam 12313 defa okundu.