23 Eylül 2018

‘SÖĞÜTLÜ’YE TALEP ÇOK’


Söğütlü 2. Organize Sanayi Bölgesi Sanayici İş Adamları Derneğini ziyaret eden Bakan Yardımcısı Çelik, İstanbul'da hazır işletmeleri, fabrikaları olan sanayicilerin, Söğütlü'de yatırım yapmak için bakanlıktan talepleri olduğunu söyledi

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik, Söğütlü 2. Organize Sanayi Bölgesi Sanayici İş Adamları Derneğini ziyaret etti. Çelik, Dernek Başkanı Mehmet Fevzi Poyraz'dan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Ziyaretine ilişkin değerlendirmelerde bulunan Çelik, İstanbul'da hazır işletmeleri, fabrikaları olan sanayicilerin, Söğütlü'de yatırım yapmak için bakanlıktan talepleri olduğunu söyledi.


YER BULMAK GÖREVİMİZ
Çelik, sahayı gezdiklerini, bölge halkıyla konuştuklarını, yöneticilerle yaptıkları görüşmede burada böylesi bir yatırıma ihtiyaç olduğunu gördüklerini belirtti. Çelik, "İstenilen talebi yerine getirmek için yer bulmak görevimiz. Bu görevi yerine getirmek üzere özellikle arkadaşlarımızı dinlediğim kadar Sayın Bakanımıza elimdeki bilgilerle ricada bulunacağız. Elimizdeki bilgileri siyasilerle, milletvekillerimizle, belediye başkanlarımızla bir kez daha mütalaa edeceğiz. Bunların gerçekleşmesi için de gereken adımları atacağız. Yalnız bir iki sefer daha görüşmeye ihtiyaç var” dedi. Dernek Başkanı Poyraz da Söğütlü 2. OSB'nin kurulması için 115 sanayici ve iş adamlarının talep dilekçelerini ve bakanlığın istediği tüm teknik bilgileri Çelik'e verdiklerini dile getirerek, 2. OSB'nin çok daha farklı bir büyüme göstereceğini belirtti.
9 Ocak 2018 , Salı Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI