16 Ekim 2018

CADDER BASINLA BULUŞTU


Çark Caddesi Esnaf ve İş Adamları Derneği’nin (CADDER) basın mensupları ile buluştuğu toplantıda Çark Caddesi'nin sorunları masaya yatırıldı.

2011 yılında faaliyete giren Çark Caddesi Esnaf ve İş Adamları Derneği 3. Olağan Kongresi'ni gerçekleştirdi. Kongre sonrasında değişen yeni yönetim kurulu başkanı Kemal Turgaç ve yönetim kurulu üyeleri basınla buluştu. Mevcut olan ve devam eden günlerde olabilecek sorunlara yönelik çözümlerin konuşulduğu programda, ’10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ dolayısıyla basın mensuplarının da gazeteciler günü kutlandı.
Programda konuşan Çark Caddesi Esnaf ve İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Turgaç, “Değerli basın mensupları değerli yönetici arkadaşlarım Çark Caddesi Esnaf Ve İş Adamları Derneği’nin önümüzdeki dönemde görev alacak yönetim kurulunun tanıtım toplantısına hepiniz hoş geldiniz. Bu toplantı vesilesiyle sizlerin de çalışan gazeteciler gününüzü kutlarım meslek hayatınızda başarılar dilerim. Çark Caddesi şehrinizin en büyük alışveriş merkezidir. Sahip olduğu bu misyon beraberinde de bazı sorunlar getirmektedir. O yüzden iyi yönetilmesi gerekmektedir. Bizde bu dönemde mevcut olan ve devamında gelebilecek sorunlarla yönetici arkadaşlarımızla birlikte ortak akılda çözümler üretmeye gayret göstermek arzusundayız inşallah başarılı oluruz” dedi.
Cadde’de ki temel sorunları altı başlıkta toplayabileceklerini belirten Turgaç, “Çark Caddesi’ndeki temel sorunları altı başlıkta toplayabiliriz. Bunlar; Çevre ve temizlik, asayiş ve güvenlik, kayıtdışı şatışlar, dilencilik ve kolları, trafik ve otopark, tuvalet ve benzeri sosyal hizmetler. Bu sorunların üzerine başta siz değerli basın mensupları ve ilgili resmi kurumlarla ortak bir çalışma yürüterek gitmek istediğimizi buradan belirtmek isterim. Amacımız caddemizin en iyi şekilde şehrimize layık bir görüntü içersinde olması olacaktır. İnşallah sık sık bir araya geliriz ve birlikte istişareler de bulunuruz. Bunun çok önemli olduğunu canı gönülden inanarak sizlere söylüyorum. Bu cadde hepimizin çocukluğu, hepimizin gençliği, inşallah hepimizin yaşlılığı da olacaktır. Yeni nesiller de bu böyle devam edecektir. Bu bilinçte devam edersek başarılı olacağımıza çok inanıyorum” diye konuştu.
Konuşmalar sonrasında, programa katılan basın mensuplarına; ’10 Ocak Gazeteciler Günü’ adına plaket takdim edildi.
10 Ocak 2018 , Çarşamba Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI