'TAŞERON İŞÇİLERE DESTEK OLACAĞIZ'11 Ocak 2018, Perşembe

Milliyetçe Hareket Partisi İl Başkanı Levent Bülbül, dün parti binasında basın toplantısını düzenledi. Konuşmasına basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlayarak başlayan Bülbül, “Basınımızın Sakarya’da inşallah hem yazılı hem görsel anlamda çok daha iyi günler görmesini temenni ediyoruz. Buradan hem Türkiye’nin hem de Sakarya’nın basın çalışanlarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyorum” dedi.
MUHTEŞEM BİR GÜN
Geçen Pazar günü muhteşem bir gün yaşadıklarını ifade eden Başkan Bülbül, “Bize yaşattıran herkesten Allah razı olsun. Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) olarak Atatürk Kapalı Spor Salonunda 2019’da yapılacak olan hem yerel hem de genel seçimleri esas alarak ‘2019 İçin Harekete Geçiyoruz’ sloganıyla çok büyük bir organizasyon tertip ettik. Bu toplantı aynı zamanda iki aylık titiz bir çalışmanın neticesinde MHP’ye 3 bin üyenin girişinin yapıldığı bir gündü” dedi.
TAKDİR GÖRÜYORUZ
Etkinliğe katılımın yoğun olduğunu vurgulayan Başkan Bülbül, “Bazılarının ‘MHP bitiyor, sonu geldi gibi bir takım ifadelerle algı yönetimlerine mahkûm etmeye çalışan yapılara karşı en esaslı cevap pazar günü Sakarya’da verilmiştir. Bu kadar söz yeterlidir, gerekli cevabı zaten fotoğraflarımız da veriyor. Halk bizi seviyor, dışarıda vatandaşlarla karşılaştığımızda büyük bir sevgi ve muhabbetle karşılaşıyoruz. Milliyetçi Hareket Partisi olarak vatandaşımızdan çok büyük takdir görmekteyiz ve bu da bizi gururlandırıyor” diye belirtti.
TAŞERON İŞÇİLER SORUNU
Taşeron işçilerin bazılarının kadroya geçemediğini hatırlatan Bülbül, “TÜVASAŞ'ta 400'e yakın işçi buna örnekti. Bu mağduriyeti yaşayan arkadaşlar bizlere ulaşmak suretiyle meseleye sahip çıkılması ve bu mağduriyetin giderilmesi için ortak bir tavır oluşturulmasını istemiştir. MHP olarak bizde bu arkadaşlarımıza sonuna kadar destek olup elimizden ne geliyorsa imkanlarımızı seferber edeceğiz. TÜVASAŞ bizim için önemli bir problemdir” dedi. Elif Algül

Bu haber toplam 10658 defa okundu.