22 Eylül 2018

THK'DAN EĞİTİME DESTEK


Türk Hava Kurumu merkez yönetim kurulu üyesi ve THK Kocaali Şube Başkanı Mithat Sarı, Kirazlı ve Kestanepınarı Köylerinde okulları ziyaret ederek, yanlarında getirdikleri eğitim setlerini dağıttı.

Türk Hava Kurumu merkez yönetim kurulu üyesi ve THK Kocaali Şube Başkanı Mithat Sarı, Kocaali Kaymakamı Alper Balcı ile birlikte merkez ve köy okullarını ziyaret etti. Ziyaretlerinde Türk Hava Kurumunun öğrenciler için hazırladığı boyama kitapları, defterler gibi öğrencilerin okuma, yazma, resmetme konusunda gelişmelerine katkıda bulunacak setleri dağıttı.
TÜM İKANLAR
İlk olarak Kocaali Kirazlı ve Kestanepınarı köylerinde öğrencilerle buluşan Sarı, yaptığı açıklamada, “Bugün burada bir köy okullarımızda çocuklarımızla buluştuk.
Kurumun eğitim ve öğretimde öğrencilerimiz için oluşturduğu tüm imkânlarını ilimiz ve ilçelerimizde öğrencilerimiz için seferber etmek başlıca görevim. Bu anlamda Türk Hava Kurumumuzun Sakaryalı çocuklarımıza gönderdiği hediyelerimizi dağıtıyoruz” dedi.
MUTLU OLDUK
Kaymakam Alper Balcı ile  Kocaali’de güzel bir programı ortaya koyduklarını belirten Sarı, “Öğrencilerimiz aldıkları hediyeler nedeniyle mutlu oldular. Çocuklarımızın mutluluğuna şahit olmak bizleri de oldukça mutlu etti. Kurum olarak bu tür eğitime ve sosyal hayata destek programlarımız sürecektir.   Türk Hava Kurum olarak tüm ilçelerimizde Ramazan ve Kurban Bayramlarımızda bazı sosyal çalışmalar yapmaktayız” ifadelerini kullandı

DEVAM EDECEK
İlimizde ve ilçelerimizde görev yapan  kamu görevlilerinin kurum olarak yaptıkları sosyal ve eğitim çalışmalarına her-zaman destek verdiklerini ifade eden Sarı, “Bugünde Kocaali ilçemiz merkez ve köylerinde Türk Hava Kurumu olarak öğrencilerimizle buluşmamızda bizlere eşlik etikleri için Kocaali Kaymakamı Sn. Alper Balcı’ya teşekkür ederim.  Kurumumuzun başta sosyal ve eğitim programları olmak üzere bugün gerçekleştirdiğimiz program gibi programları il genelinde, şubelerimiz aracılığıyla hayata geçirmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu. Şerif Sarı/KOCAALİ

11 Ocak 2018 , Perşembe Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI