20 Eylül 2018

AKP İL BAŞKANI FEVZİ KILIÇ GENÇLERE HİTAP ETTİ: BİZ BİR AİLEYİZ


AKP İl Başkanlığı’nın gençlik kolları teşkilatlarına yönelik toplantıda konuşan AKP İl Başkanı Fevzi Kılıç, “Biz Sakarya’da bir aile gibi çalışıyoruz” dedi.

AKP İl Başkanlığı gençlik kolları teşkilatlarına yönelik önceki gün geniş katılımlı bir toplantı düzenlendi. Toplantıya AKP İl Başkanı Fevzi Kılıç, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, AKP Serdivan İlçe Başkanı Burak Erken, AKP İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Demir, ilçe gençlik kolları başkanları ve çok sayıda gençlik kolu üyesi yer aldı. Program hazırlanan video gösterimi ile başladı.
EMİN ADIMLAR
Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ise partilerinin 2019 yılına emin adımlarla ilerlediğini ifade ettiğini belirtti Toçoğlu, “16 ilçemizde gençlik kolları kongrelerimizi tamamladık. İlk günkü dinamizmle ve heyecanla, 2019’a emin adımlarla ilerliyoruz. Genç arkadaşlarımıza da bu meşakkatli yolculukta büyük sorumluluklar düşüyor. Daha fazla çalışmalı, fazla üretmeli, her alanda yetkin kişiler olarak ülkemizi geleceğe taşımalıyız” dedi.
AİLE GİBİ
İl Başkanı Fevzi Kılıç, gençlik teşkilatında görev almanın ilerine gençler için referans olacağını söyledi.  Kılıç, “ 15 yıllık iktidar dönemlerimize bakın hamdolsun her zaman başarılı olduk. Bugüne kadar oy potansiyelini Sakarya çok yükseltmiş bir şehirdir. Bu sadece bizimle alakalı bir konu değil.. Biz Sakarya’da gençlerimizle, bayanlarımızla  bir aile gibi çalışmalarımızı sürdürüyoruz ve sürdürmeye de devam edeceğiz” diye konuştu.

AKP İl Başkanlığı gençlik kolları teşkilatlarına yönelik önceki gün geniş katılımlı bir toplantı düzenlendi. Toplantıya AKP İl Başkanı Fevzi Kılıç, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, AKP Serdivan İlçe Başkanı Burak Erken, AKP İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Demir, ilçe gençlik kolları başkanları ve çok sayıda gençlik kolu üyesi yer aldı. Program hazırlanan video gösterimi ile başladı.
BÜYÜK AİLEYİZ
Programın açılış konuşmasını yapan Serdivan İlçe Başkanı Burak Erken, önümüzdeki süreçte daha fazla çalışarak, üstüne koyarak çalışılması gerektiğini ifade etti.  Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, “Hep birlikte büyük bir aileyiz’ sloganıyla çıktığımız bu yolda buluşmamıza vesile olan genç kardeşlerimize teşekkür ediyorum. AK Parti gelişimin, dönüşümün partisidir. AK Parti bu milletin derdiyle örtüşen bir partidir. Yarınların umudu olan gençlerin önünü açmış olan bir partidir ve açmaya da devam edecektir. Sayın Cumhurbaşkanımızın ‘Gençlik bizim geleceğimiz’ dediği gibi bu anlayışla çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz” diye konuştu.
DİNAMİZİM VE HEYECAN
AKP İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Demir, ise ilçe gençlik kolları kongrelerinin tamamlandığını ifade ederek, tüm kadroların ilk günkü heyecan ile çalışmalara başladığını ifade etti. Demir’in ardından Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu söz aldı. Partilerinin 2019 yılına emin adımlarla ilerlediğini ifade ettiğini belirten Toçoğlu, “16 ilçemizde gençlik kolları kongrelerimizi tamamladık. İlk günkü dinamizmle ve heyecanla, 2019’a emin adımlarla ilerliyoruz. Genç arkadaşlarımıza da bu meşakkatli yolculukta büyük sorumluluklar düşüyor. Daha fazla çalışmalı, daha fazla üretmeli, her alanda yetkin kişiler olarak ülkemizi geleceğe taşımalıyız” dedi.
GÜÇLÜ  VE DİNAMİK
“Kutlu davamızın ışığında ve liderimizin etrafında milletçe kenetlenerek bu meşakkatli yolculuğun sonunda feraha kavuşacağız” diyen Toçoğlu, “Yeni Türkiye’nin geleceğinde söz sahibi olacak siz gençlerimize inanıyor ve güveniyoruz. Bu güçlü ve dinamik gençlik teşkilatımızla, uzun yıllar ülkemize hizmet edecek, memleketimizi yarınlara taşıyacağız. İlçe Gençlik Kongrelerimizin ülkemize, şehrimize ve partimize hayırlı olmasını diliyor, yeni seçilen arkadaşlarımıza başarılar temenni ediyor, görev alan tüm kardeşlerimize kolaylıklar diliyorum” sözleriyle konuşmasını tamamladı.
KARDEŞLİK BAĞLARI
İl Başkanı Fevzi Kılıç, “Bir gençlik teşkilatında görev almak demek ileride size çok iyi bir refanars olacaktır. AK Parti’nin gençliğe bakışını herkes çok iyi biliyor. Bizim aramızda bir siyasi bağ değil, kardeşlik bağları var. Sakarya davasına bağlı insanların bir araya geldiği bir şehirdir. 15 yıllık iktidar dönemlerimize bakın hamdolsun her zaman başarılı olduk. Bugüne kadar oy potansiyelini Sakarya çok yükseltmiş bir şehirdir. Bu sadece bizimle alakalı bir konu değil. Belediyelerin çalışmalarıyla gençlik kollarının ve kadın kollarının çalışmalarıyla olmuştur. Biz Sakarya’da bir aile gibi çalışmalarımızı sürdürüyoruz ve sürdürmeye de devam edeceğiz” diye konuştu.
12 Ocak 2018 , Cuma Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI