ZAFER KAZAN: KENDİ GEÇMİŞİNE BAKSIN12 Ocak 2018, Cuma

10 OCAK KUTLAMASI
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Genel Yayın Müdürümüz Sezai Matur’u ziyaret eden Sakarya Barosu Başkanı Zafer Kazan 1961 Anayasası ile gazetecilere verilen hakların 1971 darbesi ile geri alındığını belirten Başkan Kazan haklarının iadesi temennisi ile bu özel günün gerçek bir bayram havasında kutlandığı günler diledi.
YAVUZ’A CEVAP
AKP Milletvekili Ali İhsan Yavuz’un kendisine yönelttiği suçlamalara da cevap veren Başkan Kazan kendisinin yeni adliye binası yapılması ve bölge adliyesinin açılması yönünde taleplerinin yerine getirilmesini beklerken suçlamalarla karşılaştığını söyledi. Kazan şöyle konuştu: Bu iki sıkıntılı konu ile ilgili adım atılmasını beklerken çok alakasız bir şekilde “Bizi eleştirdiğin kadar da FETÖ’yü eleştir.” cevabı ile karşılaştım.
TUTARLI OLMALI
Böyle bir soruya cevap vermeyi dahi kendime zul addederim. FETÖ’yü eleştirmedin ne demek! Dönüp de bir baksınlar geçmişten bu güne doğru. Benim için ciddiye alınacak bir söylem değil ama şu da var ki bir şey söylerken iyi düşünmek lazım.  Önce kendi yaptıklarına, geçmişine bakmalı insan. Ayrıca söylenilen sözün de konu ile ilgili tutarlı bir yanının olması lazım. Bu nedenle muhatap almadım almayacağım.

Bu haber toplam 4886 defa okundu.