CEVAT KESER: HASTANE 13 AYDA BİTECEK12 Ocak 2018, Cuma

Pamukova’ya “kalıcı, modern, teknolojik donanımı yüksek, hekim ve uzman doktor ihtiyacı tam olan, yeni bir hastane yapılması için” yoğun bir mücadele veren  Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser’in girişimleri ile yeni hastane için ihale süreci başlatılmıştı.
13 AY İÇİNDE BİTECEK
25 Yataklı İlçe Devlet Hastanesinin yapım işini alan yüklenici firma (El Yapı İnşaat) yetkilileri bir araya gelen Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser, şantiye kurulumu, hafriyat çalışmaları ve hastane yapım aşaması gibi konularda müteahhit firma ile bilgi alışverişinde bulundu.  Keser hastane yapım aşamasında belediye olarak gerekli her türlü desteği vereceklerini belirtti. Konu ile ilgili değerlendirmede bulunan Başkan Keser, “Önümüzdeki 15 gün içerisinde şantiye kurulumu tamamlanarak, hastane inşaatına başlanılacak. En geç 13 ay içerisinde ilçemiz her türlü teknolojik donanıma sahip, modern, tam teşekkülü kalıcı bir Devlet Hastanesine kavuşacaktır” dedi.
'HER ŞEY PAMUKOVA İÇİN'
Pamukovalıların taleplerinin kendileri için her şeyden daha önemli olduğunu vurgulayan Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser, “Hükümetimiz, Büyükşehir Belediyemizle beraber Pamukova için çalışmaya devam edeceğiz. Kurumlar arası iş birliği yaparak, ilçemiz ve köylerimiz için ter dökmeye devam edeceğiz. Ben bu noktada sağlık alanında önemli projeler imza atan ve ilçemize 25 Yataklı Yeni İlçe Devlet Hastanesinin yapılmasında gerekli talimatları veren, başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, Başbakanımız  Sayın Binali Yıldırım’a, Sağlık Bakanımız Sayın Ahmet Demircan’a, Sakarya Valimize, milletvekillerimize, emek ve katkı sunan herkese ilçe halkım adına sonsuz teşekkürler ederim” dedi.

Bu haber toplam 5892 defa okundu.