KARASU'YA DEĞER KATACAK BİR PROJE12 Ocak 2018, Cuma

Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, 2017 yılını değerlendirirken, 2018 ylılında hayata geçirmeyi planladıkları çalışmalar hakkında da bilgi verdi. Daha güzel bir Karasu için 2016 ve 2017 yılını plan, proje ve üretim yaparak geçirdiklerini kaydeden İspiroğlu, 2018 de ise çalışmaların hasadını yapacaklarını, yeni projeleri vatandaşlara sunup hayata geçireceklerini müjdeledi.
VİZYON PROJELER
Karasu’nun, Türkiye’nin yıldızı parlayan ilçeleri arasına girdiğini kaydeden Başkan İspiroğlu,  2017 yılını hizmetlerle dolu bir yıl olarak tamamladıklarını söyledi. İspiroğlu; “İlçemiz hem Belediyemizin hem de hükümetimizin vizyon projelerinin bulunduğu ve coğrafi konumu nedeniyle de bir hayli şanslı ilçelerimizden biri.  Karasu’da bir kısmı fiilen yürümekte olan, bir kısmı ise planlama ve araştırma aşamasında olan bu vizyon projelerimizle ilçemizi geleceğe taşıyoruz” dedi.
YASSIGEÇİT PROJESİ
2018 yılına da büyük bir proje ile hazırlandıklarını kaydeden Başkan Mehmet İspiroğlu; “. Geçmiş yıllarda halkımızın hizmetine sunduğumuz Park alanlarımız, sosyal tesislerimiz ve donatı alanlarımız büyük ilgi gördü. Bugün ise büyük bir projenin hayata geçireceğimizin müjdesini veriyoruz. Yassıgeçit Mahallemizde, ülkemiz standartlarında olan ve her kesime hitap edecek doğal yaşam merkezinin tüm altyapı çalışmalarını tamamladık. Üç boyutlu görsellerimizle vatandaşlarımızın beğenisine sunuyoruz” dedi.
BÜYÜK DEĞER
Yassıgeçit Doğal Yaşam Merkezinin genel yapısını anlatan İspiroğlu; “içinde danışma, güvenlik birimi, bekleme salonu, satış üniteleri, organik ürünlerin ve atölyelerde üretilen eserlerin satışa sunulduğu yerler, çeşitli aktivitelerin uzman eğitmenler eşliğinde yapıldığı alanlar, doğal kamp alanları, gece ve gündüz etkinlik alanları ile yürüyüş koridorları, dinlenme ve piknik alanları, gözetleme kulesi, binek ahırı ve bisiklet yoluyla bu alanın Karasu’ya büyük değer kazandıracağı  kanaatindeyim” ifadelerine yer verdi. 

Bu haber toplam 7702 defa okundu.