16 Ağustos 2018

AKP SKM BAŞKANI ALİ İHSAN YAVUZ SÖĞÜTLÜ VE HENDEK’TE KONUŞTU: GÜNDEMİMİZDE
 ERKEN SEÇİM YOK


Partisinin Hendek ve Söğütlü teşkilatlarını ziyaret eden Milletvekili Yavuz, “Ben AK Parti de SKM başkanıyım. Yetkili biri olarak söylüyorum. AK Parti’nin gündeminde asla erken seçim yok” dedi.

2019 SEÇİMLERİ
AKP Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Söğütlü ve Hendek ilçe teşkilatlarını ziyaret etti. Yavuz, Söğütlü’de yaptığı konuşmada, Türkiye'nin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan gibi bir lider sayesinde buralara kadar geldiğini söyledi. Partililerden 2019 seçimlerine çok çalışmalarını isteyen Yavuz, "Şimdiden çalışmalara başlayın” dedi.
SKM BAŞKANI
Hendek ilçe teşkilatında partililere seslenen Milletvekili Yavuz,  “Ben AK Parti’de SKM başkanıyım. Yetkili biri olarak ve kesin olarak söylüyorum. AK Parti’nin gündeminde asla erken seçim yok. Yerel seçimler Mart 2019’da, genel seçimler ise Kasım 2019’da yapılacaktır. Bunun aksini söyleyenlere inanmayın” dedi.

AKP Milletvekili Ali İhsan Yavuz partisinin Söğütlü ve Hendek ilçe teşkilatlarını ziyaret etti. Yavuz, Söğütlü’de parti binasında düzenlenen toplantıda yaptığı konuşmada, Türkiye'nin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan gibi bir lider sayesinde buralara kadar geldiğini söyledi. Yeni Türkiye'yi kurmanın çok çalışmaktan geçtiğini vurgulayan Yavuz, "Yeni Türkiye'yi adam akıllı kuracağız çünkü dünya bir olmuş, ayaklarımızın üzerinde durmamamız için uğraş veriyorlar ama bir lider ortaya çıktı; Recep Tayyip Erdoğan. 15 Temmuz gecesi kendisini değil, tüm aile fertlerini neredeyse devlete feda edecek şekilde uçağa bindi, İstanbul Havaalanı'na indi. Bu kolay bir şey değildir" dedi.
ŞİMDİDEN BAŞLAYIN
Partililerden 2019 seçimlerine çok çalışmalarını isteyen Yavuz, "Şimdiden çalışmalara başlayın. Gerçekten bakın Tayyip Bey'siz Türkiye bu kalkınmayı yakalayamaz. Tayyip Bey gibi bir ustayı, lideri yakalamışız, yeni Türkiye'yi kurmalıyız" ifadelerini kullandı. Hendek’te de partililere seslenen Milletvekili Yavuz,  “Ben AK Parti de SKM başkanıyım. Yetkili biri olarak ve kesin olarak söylüyorum. AK Parti’nin gündeminde asla erken seçim yok. Yerel seçimler Mart 2019’da, genel seçimler ise Kasım 2019’da yapılacaktır. Bunun aksini söyleyenlere inanmayın” dedi.
EMASYA PROTOKOLÜ
Milletvekili Yavuz, “Bizim tabanımızda kendini feda etme ruhu var. 15 Temmuz gecesi bunu gördük. Gerçi bazı tabanlardan da, kendini feda etmeye çalışanlar oldu. Fakat, bu bizim tabanımızda daha çok oldu. Emasya Protokolünü AK Parti kaldırdı. Emasya protokolüne göre Türk Silahlı Kuvvetleri, Valiye, Kaymakama ve Emniyete sormadan istediği operasyonu yapıyordu. TSK İç Hizmet Kanunun 35. maddesi askere ihtilal yapma yetkisi veriyordu. Biz bunların hepsini kaldırdık” dedi.
15 Ocak 2018 , Pazartesi Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?

PUAN DURUMU


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI