19 Ağustos 2018

AYGÜN GÜVEN TAZELEDİ


Türkiye Faal Futbol Hakem ve Gözlemciler Derneği Sakarya Şubesi’nin (TFFHGD) 12. Olağan genel kurulu Hakemler ve Gözlemciler Derneği’nde yapıldı. Genel kurula tek aday olarak giren Özgür Aygün yeniden başkan seçildi.

SEÇİM YAPILDI

Türkiye Faal Futbol Hakem ve Gözlemciler Derneği Sakarya Şubesi’nin 12’nci olağan genel kurulu yapıldı. Hakemler ve Gözlemciler Derneği’nde gerçekleştirilen seçime İl Hakem Kurulu Başkanı Ercan Yıldırım, hakem ve gözlemciler katıldı. Seçime tek aday olarak giren mevcut Başkan Özgür Aygün ve yönetimi güven tazeleyerek yeniden başkan seçildi. Aygün’ün yönetimi Ahmet Öztürk, Buhnar Çakar, Mehmet Yücel İnce ve Engin Bıçak’tan oluştu. Aygün’ü seçim sonrası hakem ve gözlemci arkadaşları kutladı.

BİRLİK BERABERLİK

Genel kurul sonunda Sakarya hakemliğinin kazandığını belirten TFFHGD Sakarya Şube Başkanı Özgür Aygün, seçim sonrasında hakem ve gözlemcilere teşekkür etti. Başkan Aygün, “Güzel bir seçim yaptık. Birlik beraberlik içerisinde yaptığımız seçim sonrasında yeniden görev aldığımız için mutluyuz. 2021’e kadar arkadaşlarımla birlikte Sakarya hakemliğinin daha ileri gitmesi için çalışacağız. Görevimizin zorluğunu biliyoruz. Vakit kaybetmeden işimize koyulacağız” dedi.  Şenol ÇİVİCİK
17 Ocak 2018 , Çarşamba Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da OkuduGAZETE SAYFALARI

GAZETE ARŞİVİ

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI