16 Ağustos 2018

'NEFSİMİZ İÇİN SİYASET YAPMIYORUZ'


Kadın kolları buluşmasında konuşan Başkan Kılıç, “Kendimizle alakalı siyaset yapmıyoruz nefsimiz için çalışmıyoruz. Vatanımızın bütünlüğü için bu kutlu davada durmaksızın yürümeye devam edeceğiz” dedi

AKP İl Başkanlığının düzenlediği teşkilat buluşmaları programı Erenler Kültür Merkezi’nde il ve 16 ilçe kadın kolları üyelerinin katılımıyla gerçekleşti. Programa AKP İl Başkanı Fevzi Kılıç, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu, Erenler İlçe Başkanı Resul Erdoğan Yılmaz, Erenler İlçe Kadın Kolları Başkanı Belgin Demirağ, ilçe kadın kolları başkan ve yönetim üyeleri katıldı.
OYUNLAR OYNANIYOR
Programın açılışında konuşan AKP Erenler İlçe Başkanı Resul Erdoğan Yılmaz, “2019’da bu dünyayı bir kez daha sallayacağız ama öyle bir sallayacağız ki bütün taşlar yerine oturacak bir daha hiç kimse bu taşların düzenini bozamayacak” dedi. 2019 seçimlerinde teşkilatlarımıza çok önemli görevler düştüğünü belirten Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk ise konuşmasında, “Tüm dünyanın üzerimize geldiği üzerimize oyunların oynandığı bir dönemden geçiyoruz. Dış ve iç mihraklarla mücadelede yapacağımız çalışmalar gerçekten çok önemlidir. Birlik ve beraberlik ile bu mücadelede nefislerimize yer vermeden daha çok çalışarak kutlu yürüyüşümüze devam edeceğiz” dedi.
2019’A ÖN HAZIRLIK
Teşkilat Buluşmaları programının 2019 seçimlerine ön hazırlık olduğunu belirten İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu, “Bugünkü buluşmada 2019’da seçimlerine ön hazırlığın rövanşını yapıyoruz. Önemli olan bu kutlu davadır. Her zaman bu davanın mücadelesini yapacağız. 2019 seçimleri zor için zor diyorlar, zorluk yoktur. Zahmette rahmet vardır. Biz bu rahmeti kazanmak için gayret göstereceğiz Zahmetin rahmetine ermek için çok çalışacağız. Bu davanın terleyen bir Genel Başkanı varsa terleyen bir teşkilatı da olmalıdır” dedi.,
BERABERLİK VURGUSU
Programa katılan AKP İl Başkanı Fevzi Kılıç, birlik ve beraberlik vurgusu yaptığı konuşmasında, “Bu toplantı gerçekten birlik ve beraberlik buluşması var. AK Parti’nin hangi teşkilatına bakarsanız bakın bir olduğumuzu birlik olduğumuzu görmekteyiz. Teşkilatımızın çalışmalarında kadın kollarımızın referansı çalınmadık kapı bırakmadan kapı kapı dolaşarak garibanın ayağına bot olmak, sırtına da mont olmaktır. Kendimizle alakalı siyaset yapmıyoruz nefsimiz için çalışmıyoruz. Vatanımızın bütünlüğü için bu kutlu davada durmaksızın yürümeye devam edeceğiz. Yeni ufuklara yeni zaferlerle beraber yelken açacağız” diyerek desteklerinden dolayı İl Kadın Kolları Başkanlığına Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk’e ve Erenler İlçe Kadın Kolları teşkilatına teşekkürlerin iletti.
20 Ocak 2018 , Cumartesi Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?

PUAN DURUMU


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI