19 Ağustos 2018

‘2019 SEÇİMLERİ SIRADAN BİR SEÇİM DEĞİL’


Akyazı Belediyesi istişare toplantısına katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, 2019 seçimleri hakkında yaptığı konuşmada, “Bu seçimler sıradan bir seçim değil” dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Akyazı Belediyesi tarafından düzenlenen istişare toplantısına katıldı. Kuzuluk Otel’de geçekleşen toplantıda İstanbul Milletvekili Hüseyin Bürge, AKP Eski Milletvekili Recep Yıldırım, Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan, AKP İlçe Başkanı Feyzi Bora, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanı, teşkilat mensupları ve çok sayıda davetli katıldı.  AKP Akyazı İlçe Başkanı Feyzi Bora, toplantının hayırlı olmasını diledi.  Bora’nın konuşmalarının ardından  Kadın Kolları Oya Asan ve Gençlik Kolları Başkanı Ali Osman Yıldız söz aldı.
KUVVETLENELİM
Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan’da toplantıda bir konuşmada yaptı.  Akcan belediyelerin başarısının iktidara güç verdiğini belirterek, “Tarihin dönüm noktası olan seçimler önümüzde. Seçimleri başarıyla atlatabilmemiz için birlik, beraberlik ve dostluk içinde olmamız lazım. Dostluğumu kuvvetlendirelim. Birbirimizi sevelim tek yumruk tek vücut olalım. Tarihin bize biçtiği görev 15 Temmuz sonrası diriliş görevidir” diye belirtti.
UNUTMAYALIM
Başkan Zeki Toçoğlu, ise konuşmasında 2019 seçimlerinin sıradan bir seçim olmadığını vurguladı. Bu seçimlere Cumhurbaşkanının ayrı bir önem verdiğini ifade eden Akcan, “Çünkü biz sıradan siyasi bir parti değiliz ve önümüzdeki süreçte sıradan bir seçim süreci değil. İstikrarlı bir şekilde yolumuza devam etmemiz gerekiyor.. Artık biz bu yola çıktık dönüşü yok. Hep beraber çok ciddi bir şekilde bu süreci değerlendirmemiz lazım. Bu toplantılar gerçekten çok önemli. İlçelerimizi dolaşıp teşkilatlardaki arkadaşlarımızın beklentilerini ve fikirlerini alıyoruz. Unutmayalım eğer 2019 seçimlerinde başarılı olamasak tekrar başa dönmek durumunda kalırız” ifadelerini kullandı.HANDİKAP
AKP Eski Milletvekili Recep Yıldırım, “2019 seçimlerini kazanamazsak yıllardır inşa ettiğimiz binanın duvarlarını öremeyiz. 2019, inşa ettiğimiz bu binanın çatısını örtecek. Akyazı seçimlerde üzerine düşen sorumluluğu çok güzel bir şekilde yerine getiriyor” dedi.
AKP  İstanbul Milletvekili Hüseyin Bürge, “Cumhurbaşkanımızın yol arkadaşlarıyız. Çok çalışmak, vefa, dünyanın lideri gibi kelimeler denince akla ilk Recep Tayyip Erdoğan gelir. Bütün gözler ülkemizin üzerinde. Bizim birbirimizle uğraşmak ne yazık ki en büyük handikapımız oldu. Var oluş ve yok oluş dönemine giriyoruz. Topluluğu olmak zorundayız. Recep Tayyip Erdoğan bize hitap ederken kardeş diyorsa bizde onun en sağlam kardeşleri olmalıyız” diye belirtti.
21 Ocak 2018 , Pazar Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da OkuduGAZETE SAYFALARI

GAZETE ARŞİVİ

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI