18 Ağustos 2018

AKP’Lİ MİLLETVEKİLİ ÜSTÜN FERİZLİ’DE KONUŞTU: YEREL SEÇİMDE İTTİFAK YOK


AKP Ferizli İlçe Teşkilatı’nı ziyaret eden Milletvekili Ayhan Sefer Üstün, MHP ile ittifakın sadece Cumhurbaşkanlığı seçimini kapsadığını belirterek, “Bu ittifak yerel seçimleri kapsamıyor” dedi

YERELİ KAPSAMIYOR
AKP Milletvekilleri Prof. Dr. Mustafa İsen ve Ayhan Sefer Üstün, AKP Ferizli İlçe Teşkilatı’nı ziyaret etti. Ziyarette konuşan Milletvekili Üstün, Cumhurbaşkanlığı seçimi için MHP ile yapılacak ittifakla ilgili, “Bu ittifak yerel seçimleri kapsamıyor. İki partide, ‘İttifak Cumhurbaşkanlığı seçimine özgü bir çalışmadır’ açıklamalarını yaptılar. Belediyelerde herkes kendi göbeğini kendi kesecektir’’ dedi.
SEÇİMLERE AZ KALDI
2019 seçimlerinin önemini vurgulayan Üstün, “Seçimlere 1 yıl kadar az zaman kaldı. Önümüzde yapılacak çok iş var. Kısır tartışmalarla vakit geçirecek zamanımız yok. Ferizli her zaman AK Partimizin kalesi olmuştur. Yerli otomobili buraya çekme çabasını, buradan göstereceğiz. Sakarya’mız 10 yıl gibi kısa zaman içerisinde ihracatta ilk 5’e giren iller arasında girdi” diye konuştu.

AKP Milletvekilleri Prof. Dr. Mustafa İsen ve Ayhan Sefer Üstün, AKP Ferizli İlçe Teşkilatı’nı ziyaret ederek Dursun Ali Dal ve yönetimine başarılar diledi. Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk’un da hazır bulunduğu ziyarette  konuşan AKP Ferizli İlçe Başkanı Dursun Ali Dal, “Mahalle ziyaretlerimiz devam ediyor. Halkımızın ihtiyaçlarını belediye başkanımız ve meclis üyelerimizle birlikte yerinde dinliyoruz. Çözüm üretiyoruz. Gittiğimiz yerlerde halkımızın büyük teveccühünü ve memnuniyetini görüyoruz. Teşkilat olarak bizler 2019 seçimlerine hazırız” dedi.
YERELİ KAPSAMIYOR
AKP Milletvekili Ayhan Sefer Üstün, Cumhurbaşkanlığı seçimi için Ak Parti ve MHP’nin ittifak çalışmalarına açıklık getirdi. Üstün, “Cumhurbaşkanlığı seçimi için MHP ile ittifak yaptığımız aşikârdır. Komisyonlarda kuruldu. Fakat bu ittifak yerel seçimleri kapsamıyor. İki partide, ‘İttifak Cumhurbaşkanlığı seçimine özgü bir çalışmadır’ açıklamalarını yaptılar. Belediyelerde herkes kendi göbeğini kendi kesecektir’’ dedi.
SEÇİMLERE AZ KALDI
2019 seçimlerinin önemini vurgulayan Üstün, “Seçimlere 1 yıl kadar az zaman kaldı. Önümüzde yapılacak çok iş var. Kısır tartışmalarla vakit geçirecek zamanımız yok. Ferizli her zaman AK Partimizin kalesi olmuştur. Aşağı Sakarya Sulama projesi ile tarımın en iyisi uygulanacak. İşte 1. Organize sanayimizin ardından kurma çalışmalarını yürüttüğümüz Sakarya’nın hatta Marmara’nın en büyük organize sanayisi olacak 2. Organize sanayimiz. Bunun içerisinde inşallah hedefliyor ve ümit ediyoruz ki yerli otomobil için de ayırdığımız bir alan olacak. Ve inşallah yerli otomobili buraya çekme çabasını, buradan göstereceğiz. Sakarya’mız 10 yıl gibi kısa zaman içerisinde ihracatta ilk 5’e giren iller arasında girdi. Bu olağan üstü bir sıçramadır. Bir reformdur’’ açıklamasını yaptı.
DEVLETİN İSKELESİ
Ak Parti Milletvekili Mustafa İsen Yeni yönetime başarılar diledi ve ‘’Bizim sloganımızı herkes bilir. Yenilendik tazelendik. Yeni yönetimin teslim aldığı bayrağı daha yukarılara çekeceğine inanıyorum. 2019’dan itibaren mevcut bürokratik ve siyasi yapı büyük ölçüde değişerek yeni bir çerçeveye bürünecek. Ankara’da bununla ilgili çok önemli çalışmalar yapılıyor. Devletin ana iskeleti yeniden masaya yatırılıyor. Başta bürokrasi olmak üzere ilişkiler ağının yeni zeminde nasıl seyredeceğine dair yol haritası çıkarılıyor. 
BAĞLARINDAN KURTULACAK
İnşallah umudumuz o ki Türkiye 2019’dan itibaren bu dışarıdaki gelişmeleri büyük ölçüde kendi lehine çevirmiş bir ülke olarak, içeride de kendisine pranga olabilecek ayak bağlarından kurtulmuş olacaktır. AK Parti hareketi sıradan bir siyasi hareket değildir. Bir iyilik hareketidir. Biz bu iyilik hareketinde daima iyinin güzelin doğrunun yanında olduk. Şimdide böyleyiz. Bu açıdan ben bu bayrağı taşıyan arkadaşlara hayırlı olsun diyorum, yeni seçilen arkadaşlara başarılar diliyorum’’ dedi.  
22 Ocak 2018 , Pazartesi Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?

PUAN DURUMU


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI