20 Ağustos 2018

MOBİLYACI ESNAFIYLA BİR ARAYA GELEN BAŞKAN ALEMDAR AÇIKLADI: ÇARK YENİLENECEK


SAMOB üyeleriyle buluşan Başkan Alemdar, Çark Caddesi’ni yenileyeceklerini belirterek, “Peyzajı, aydınlatma sistemi ve estetik unsurlarıyla caddenin modern bir görünüme kavuşmasını sağlayacağız” dedi

ESNAFA TEŞEKKÜR
Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Sakarya Mobilyacılar Birliği (SAMOB) yönetimi ve işletme sahipleri ile bir araya geldi. Toplantıya SAMOB Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Çokal ve yönetim kurulu üyeleri katıldı. Serdivan’ın en çok tercih edilen ilçelerden biri olduğunu ifade eden Başkan Alemdar, Müşterisini en güzel şekilde ağırlayarak misafir eden ve bu rakamların oluşmasına vesile olan esnafımıza da teşekkür ediyorum” dedi.
MODERN GÖRÜNÜM
Mobilya mağazalarının bulunduğu Çark Caddesi ile katılımcıları bilgilendiren Başkan Alemdar, “Caddemizin şu anki mevcut görünümünden daha modern bir görünüme kavuşması adına esnafımızla birlikte hareket etmeye devam edeceğiz. Konuyu Büyükşehir Belediye Başkanımız ile paylaştık. Cadde üzerinde yer alan Çark Köprüsü’nden itibaren belediyemize kadar olan kısımda bir yenileme çalışması yapılmasını düşünüyoruz” diye konuştu.
BAŞARI HEPİMİZİN
Alemdar, “Allah nasip ederse, peyzajı, aydınlatma sistemi ve diğer estetik unsurlarıyla daha modern bir görünüme kavuşmasını sağlayacağız. Çünkü Çark Caddesi, bizim vitrinimiz. Belediyemiz nezdinde yürütülen tüm çalışmaları sizin düşüncelerinizle şekillendirerek hayata geçiriyoruz. Serdivan olarak eğer ortada bir başarı varsa bu hepimizindir. Serdivanımızı daha iyi, daha güzel noktalara taşımak için birlikte hareket etmeye devam edeceğiz” dedi.

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, “Serdivan Buluşmaları” kapsamında Sakarya Mobilyacılar Birliği (SAMOB) yönetimi ve işletme sahipleri ile bir araya geldi. Toplantıya SAMOB Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Çokal ve yönetim kurulu üyeleri katıldı. Serdivan’ın planı bir şekilde hızla geliştiğini belirten Başkan Alemdar, bu büyümenin ve gelişimin yakalanmasında esnafların da önemli payı olduğu ifade etti.
SEKTÖRÜN PARLAYAN YILDIZI
Başkan Alemdar, “Vatandaşlarımızın yanı sıra esnafımızın da samimi ve gayretli çalışmaları ile bugün Serdivan en çok tercih edilen ilçelerden birisi oldu. Müşterisini en güzel şekilde ağırlayarak misafir eden ve bu rakamların oluşmasına vesile olan esnafımıza da teşekkür ediyorum” dedi. Mobilya sektörünün, Serdivan’ın yanı sıra şehrin ekonomisine de büyük katkı sağladığını ifade eden Alemdar, sektörde parlayan yıldız olmak ve markalaşmak adına atılacak tüm adımlarda işletmecilerin her zaman yanında olmaya devam edeceklerini söyledi.
MODERN GÖRÜNÜME KAVUŞACAK
Mobilya mağazalarının bulunduğu Çark Caddesi ile ilgili de katılımcıları bilgilendiren Başkan Alemdar, “Mağazaların bulunduğu caddemizin şu anki mevcut görünümünden daha modern bir görünüme kavuşması adına esnafımızla birlikte hareket etmeye devam edeceğiz. Konuyu Büyükşehir Belediye Başkanımız ile paylaştık. Cadde üzerinde yer alan Çark Köprüsü’nden itibaren belediyemize kadar olan kısımda bir yenileme çalışması yapılmasını düşünüyoruz. Allah nasip ederse, peyzajı, aydınlatma sistemi ve diğer estetik unsurlarıyla daha modern bir görünüme kavuşmasını sağlayacağız. Çünkü Çark Caddesi, bizim vitrinimiz.” diye konuştu.
ORTAK HAREKET EDECEĞİZ
Toplantı sonunda SAMOB yönetimi ve üyelerine katılımlarından dolayı teşekkür eden Başkan Alemdar, “Belediyemiz nezdinde yürütülen tüm çalışmaları sizin düşüncelerinizle şekillendirerek hayata geçiriyoruz. Serdivan olarak eğer ortada bir başarı varsa bu hepimizindir. Serdivanımızı daha iyi, daha güzel noktalara taşımak için birlikte hareket etmeye devam edeceğiz” dedi.
12 Şubat 2018 , Pazartesi Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI