BAŞKAN ALİŞAN'DAN FERİZLİ'YE DESTEK SÖZÜ13 Şubat 2018, Salı

Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, AKP İlçe Başkanı Dursun Ali Dal, Ferizli Belediyesi meclis üyeleri İsmail Durmaz ve Naci Kıral, Ferizli Esnaf Odası Başkanı Bahattin Paşalı, ve muhtarlardan oluşan bir heyet SESOB başkanı Hasan Alişan’ı ziyaret etti. Ziyarette konuşan Başkan Soğuk, bölge esnafına ve vatandaşlara faydalı olacak projeleri hayata geçirmek için emek verdiklerini belirterek, “Birçok projede bizlerin yanında bulunduğunuz gibi yerli otomotivde de destek verip bizlerin yanında olacağınızı biliyoruz. Ferizli gelişiyor bölge esnafımızda bu değişimden nasipleniyor” dedi.
EN GÜÇLÜ İLÇE
Önümüzdeki 10 yıl içerisinde Ferizli’nin Sakarya’nın en güçlü ilçelerinden biri olacağına değinen Başkan Soğuk, “Bu değişimi gerek esnaflarımız gerek seçilmişlerimiz, gerek bürokratlarımız ile birlikte inşa edeceğiz. İlçemize her anlamda verdiğiniz desteklerden dolayı sizlere teşekkür ediyorum” dedi. Ferizli’ye yerli otomobil fabrikasının kurulmasının büyük bir hizmet olduğuna değinen Başkan Soğuk, “Gerek SESOB’a gerek şahsıma düşen ne görev varsa yapmaya hazırım. Ferizli’ye yapılacak bir proje tüm Sakarya'daki esnaflarımızı da kalkındıracaktır. Kuzeyinden güneyine tüm Sakarya’ya katkı sağlayacak böyle bir projenin olması için Hasan Alişan olarak, bana düşecek görevi yerine getirmek boynumun borcudur” dedi.
ESNAF DA KAZANIR
Büyük işletmelerin olduğu her yerde esnafın da kazanacağına dikkat çeken Başkan Soğuk, “Biliyoruz ki bu büyük yatırımlar bölgede hem yeni esnafların faaliyete geçmesini hem de eski esnafların işletmelerini büyütmesini sağlayacaktır. İş gücünün arttığı her yerde esnafımız da güçlenecektir. Gerek belediye başkanımızı, gerek ilçe teşkilatını, gerekse muhtarlar ve STK’larımızı heyecan ve azimlerinden dolayı tebrik ediyorum” dedi.

Bu haber toplam 5499 defa okundu.