21 Ağustos 2018

TKB YÖNETİMİNDEN ÖRNEK OLACAK PROJE


Türk Kadınlar Birliği Sakarya Şubesi Sakarya Şubesi  Yönetim Kurulu , Türkiye Muharip Gaziler Derneği ve SEAH Başhekimi Doç.Dr.Mehmet Akif Çakar’ı ziyaret etti.  Birliğinin ilk ziyareti, Türkiye Muharip Gaziler Derneğine oldu. Ziyarette, yapılan faaliyetler ve ortak yapılabilecek çalışmalar hakkında fikir alış verişinde bulunuldu.


ORTAK PROJE
Türk Kadınlar Birliği Sakarya Şube Başkanı Tevhide Yağan ve yönetim kurulu üyeleri  daha sonra bir süre önce göreve getirilen Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç.Dr.Mehmet Akif Çakar'ı ziyaret etti.  Yapılan ziyarette, Türk Kadınlar Birliğinin, hastanelerde gönüllülerin çalışabileceği bir projenin hayata geçirilmesi için çalıştıklarını söyledi.
ÖRNEK OLACAK
Başhekim Doç.Dr.Mehmet Akif Çakar, teklif edilen projeden memnun olduğunu ve protokolün en kısa zamanda hazırlanması gerektiğini ifade etti. Aynı zamanda Başhekim Çakar, bu projenin yurt dışında olduğunun da Sakarya'da da bir başlangıç olacağının altını çizdi. Proje kapsamında birlik üyelerinin gönüllü olarak ihtiyaç halinde yapılan listeler doğrultusunda hastaneler de yardımcı olmak için görev alacak.
14 Şubat 2018 , Çarşamba Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI