20 Ağustos 2018

‘YOL KAZASI DEĞİL FERİZLİ’NİN TALİHSİZLİĞİDİR’


Ferizli Belediyesi bir gurup AKP Belediye Meclisi ve bağımsız üye Ertan Ak, birlikte ortak açıklama yaptı. Yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı.:

Biz geçtiğimiz aralık ayı meclisinde Ferizli OSB mütevelli heyet seçimlerinde şaibesi olduğu için belediye başkanı Ahmet Soğuk’u seçmedik. OSB’nin genişletilmesi ile ilgili Soğuk’un haksız kazanç elde ettiği iddiası ve bu nedenle OSB’nin büyümesinin eski vali Hüseyin Avni Coş tarafından askıya alınması olmasıydı. Bu olumsuz olaylar nedeniyle meclis üyeleri olarak mütevelli heyet üyesi başkan Soğuk’u değil Süleyman Kaçmaz’ı seçtik. Fakat hemen akabindeki muhtarlar toplantısında Soğuk, “bana rağmen oraya seçilen Süleyman Kaçmaz’ı bütün gücümü kullanıp, yönetime onu sokturtmayacağım” demişti. Ve öyle de oldu!
Ancak büyükşehir belediyesi aynı dönemde Büyükşehir’i temsilen Ferizli OSB’ye Şenay Sakalı seçmişti.
Lakin Büyükşehir Meclisi Şubat ayı toplantısından önce Şenay Sakal istifa ettirilip ondan boşalan yere Ferizli Belediye başkanı Ahmet Soğuk’un isteği üzerine meclisin oy birliği ile bu göreve getirilmiştir. Bizim yaptığımız Aralık ayı meclis işlemine büyükşehir belediye başkanımız Sayın Zeki Toçoğlu ‘yol kazası’ demiştir.
Oysa biz yaptığımız çalışmayı kesinlikle Ferizli kamuoyunun nezdinde yapmıştık.  Ancak bütün bu olumsuz gelişmeler maalesef Ferizli için bir talihsizliktir diye düşünüyoruz.
Ayriyeten Ferizli Belediye Meclis üyeleri bizleri ve belediye Başkanlarımızı vatandaşlarımız değerli oyları ile bu kutsal görevlere getirildik. Bunun içinde Belediyemizin tüm yaptığı ve yapacağı çalışmaları denetleyeceğiz. Gerekirse üst makamlara iletmek te asli görevimiz olduğu bilincindeyiz. Halkımızın da böyle değerlendirdiğine inanıyoruz”
19 Şubat 2018 , Pazartesi Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da OkuduGAZETE SAYFALARI

GAZETE ARŞİVİ

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI