19 Eylül 2018

GEYVE'DE TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ TAMAM


Geyve Belediyesi bünyesinde çalışan işçileri kapsayan toplu iş sözleşmesi imzalandı.

Geyve Belediyesi ile Hizmet-İş Sendikası arasında varılan anlaşma doğrultusunda, belediye işçilerinin 1 yıl süreyle geçerli olacak sosyal ödemeleri ile çalışma koşullarını belirleyen toplu iş sözleşmesi (TİS), Belediye Başkanı Murat Kaya ile Hizmet-İş Sendikası Sakarya Şubesi Başkanı Mehmet  Mesut Gökdemir tarafından imza altına alındı.
ŞARTLARI İYİLEŞTİRMEK
Gökdemir yaptığı konuşmada, Geyve Belediyesi ve tüm Hizmet-iş üye çalışanlarının bölgedeki en iyi maaşı almasını istediğini ve bunun için çalıştıklarını dile getirerek, işçilerin çalışma şartlarını daha da iyileştirmek için gayret gösterdiklerini aktardı. İşçiye ve emeğe her zaman sahip çıktıkları belirten Gökdemir:, sözleşmede belediye imkânlarını da gözettiklerini, sözleşmenin herkese hayırlı olması temennisinde bulundu.
TEŞEKKÜR ETTİ
Hizmet İş Sendikası Sakarya Şubesi Başkanı Mehmet Mesut Gökdemir Geyve Belediyesi'nin, bölgenin önde gelen sözleşmelerinden birine  sahip olduğunu ifade ederek, "Bu konuda Belediye Başkanımız Murat Kaya ve ekibine teşekkür ederiz. Toplu iş sözleşmemizin tüm işçilerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi. Gökdemir, imza töreni sonunda Belediye Başkanı Murat Kaya ve ekibine teşekkür etti. Namık Cihan/GEYVE
6 Mart 2018 , Salı Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI