19 Eylül 2018

SAPANCA BELEDİYESİ'NDEN GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİ


Sapanca Belediyesi, KOSGEB işbirliğinde Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi düzenliyor.

"Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) ile Sapanca Belediye'si arasındaki Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi İşbirliği Protokolünde" belirlenen esaslar çerçevesi ve girişimcilik eğitim programı kapsamında Sapanca'da temel seviye girişimcilik eğitimi gerçekleştirilecek.
12 MARTTA BAŞLIYOR
Eğitim programı, 12- 16 Mart 2018 tarihleri arasında Sapanca Belediyesi Kırkpınar Kültür Merkezi'nde düzenlenecek. Programından yararlanma şartları; 18 yaşını tamamlamış olmak, Girişimcilik eğitim programında aynı modülden daha önce yararlanmamış olmak. Eğitim programı bitiminde katılımcılara, KOSGEB Yeni Girişimci Desteğine başvuruda gerekli olan "Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Katılım Belgesi" verilecek. Sapanca Belediyesinde yapılan açıklamada, temel seviye girişimcilik, sınıf içi eğitim ve atölye çalışmalarından oluşan eğitim programının en az 32 saat süreceği ve katılmak isteyenlerin 10 Mart 2018 tarihine kadar Kırkpınar Kültür Merkezi'ne yazılı olarak başvuru yapmaları gerektiği belirtildi.
8 Mart 2018 , Perşembe Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI