‘SİZİ SUSTURACAĞIZ’13 Mart 2018, Salı

Nazilli deplasmanında alınan 3-0’lık mağlubiyet bardağı taşırdı. Nazilli mağlubiyetine büyük tepki gösteren Tatangalar maçın ardından sosyal medya hesabından sert bir açıklama yaptı. Yapılan açıklamada Tatangalar şu ifadelere yer verdi: “90 dakika için sizin kendinize böldüğünüz hayatlarınıza misafir olan, para için, ego için, bencil duygularınız için yollara düşmüş ve verdiğiniz tüm sözlere inanmasa bile göz yummuş bu şehrin mülk sahiplerine artık ne söyleyeceksiniz ya da nasıl özür dileyeceksiniz tüm büyük üzüntümüzle ve kızgınlığımızla merakla beklemekteyiz.”

“Sahamızda taraftarın büyük gücüyle oynayan ve bu sayede kazanan fakat deplasmanda farklı bir oyun anlayışına bürünen bir mekanizmanın ne denli işlediğini kamuoyunun takdirine bırakıyoruz. Sahada oynanan oyunu da, tribünde görünen gerçekliği de kişilerin vicdanlarına bırakıyoruz.”

“Basın açıklamaları ile gövde gösterisi yapan bu insanların, karşısındaki büyük cefakar taraftarın daha neler yapacakları hakkında en ufak fikirleri olmadığını bildirmek istiyoruz. Tercümesi zor bir duruma dönüşen bu kayıpların verdiğiniz ‘sözlerle’ hiçbir bağlantısı ve hükmü kalmamıştır.”

“Yaşadığımız endişe dövüşüyor içimizdeki tüm hırsla ve daha da güçleniyoruz. Hırsımız, sesimize vuruyor. Sesimiz daha çok çıkacak! Sizi susturacağız. Susturacağız ki, artık bizi bu yalancı vaatlerinizden uzak tutun. Sizi susturacağız, çünkü biz bu bedeli ödedik artık siz ödeyeceksiniz. Bugün oynanan oyun dünküyle çok fotokopiyken, sizin yaşadıklarınız geçmişe gebeyken ve bu taraftar hep düşünceliyken size artık rahat yok harbiden! Unutulmasın ki, son sözümüz hoşçakalın olmayacaktır!”  Şenol ÇİVİCİK
 

Bu haber toplam 3952 defa okundu.