20 Ağustos 2018

BELEDİYE YETKİLİLERİ ÖNCEKİ GÜN, GÜN BOYUNCA BÖLGEDE İNCELEME YAPTI: CAMİLİ’YE BELEDİYE ELİ


Adapazarı Belediyesi’nin yönetim kadrosu önceki gün 15 Temmuz Camili Mahallesi’nde incelemelerde bulundu. Ziyarette mahallenin alt ve üst yapısının yanı sıra sokakları da ziyaret edildi

KİMLER KATILDI
Adapazarı Belediye Başkan Yardımcıları Rıdvan Özüm ve Yasin Keser, belediye yöneticileriyle birlikte önceki gün Camili 15 Temmuz Mahallesi’ni ziyaret etti. Mahalle Muhtarı Yunus Özçelik’in de hazır bulunduğu ziyarette yetkililer, mahallede bulunan imar planları ve açılmayan yollarla ilgili olarak incelemelerde bulundular.
ALT VE ÜST YAPI
Ziyarette sokak ve caddelerin sorunları, alt ve üst yapı bölümleriyle açılmayan yollar ve çıkmaz sokaklar dolaşıldı. Mahalle sakinleri de ziyarete katılarak sorunlarını aktardı. 15 Temmuz Camili Mahalle Muhtarı Yunus Özçelik, “Belediyemizin başlattığı bu çalışmalarından ötürü teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

TEKNİK İNCELEME
15 Temmuz Camili Mahallesi köy yerleşkesinde imarla ilgili yapılan teknik inceleme gezisine; Adapazarı Belediyesi Başkan Yardımcısı Rıdvan Özüm, Teknik İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Yasin Keser, Teknik işleri Müdürü Yavuz Karaman, Park ve Bahçeler Müdürü Mustafa Akyıldız,  Temizlik İşleri Müdürü Nigar Bal, Fen işleri Müdürü Derya Şırvanoğlu, AKP  İlçe Yönetim Kurulu üyesi Hüseyin Çolak,  Mahalle Temsilcisi Hakan Çolak, Şükür Cami Dernek Başkanı Mehmet Gündüz ve 15 Temmuz Camili Mahalle Muhtarı Yunus Özçelik ve aza Metin Ay katıldı.
İMAR VE YOLLAR
Köy yerleşkesinde yapılan incelemelerde sokak ve caddelerde alt yapı ve üst yapı olmak üzere,  açılmayan yollar ve çıkmaz sokaklarda ele alındığı belirtildi. Mahalle sakinlerinin de katıldığı toplantı da köyün sorunları ve sıkıntıları da dile getirildi. 15 Temmuz Camili Mahalle Muhtarı Yunus Özçelik , “Belediyemizin başlattığı bu çalışmalarından teşekkür ediyorum. Başta Belediye Başkanı Süleyman Dişli olmak üzere, Başkan yardımcılarına ve teknik ekibe köy içi yerleşkesi halkı adına da teşekkür ediyorum. Belediyemizin bu çalışmaları hayırlı olsun” dedi. 15 Temmuz Camili Mahallesi köy yerleşkesi sakinleri yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetlerini  dile getirdiler.
14 Mart 2018 , Çarşamba Bu haber toplam 0 defa okundu.

Habere yazılan yorumlar

Tarih : 15 Mart 2018 , Perşembe

mert ertan

Camili' yi gezerken , başıboş dolaşan köpekleri de gördüler mi acaba.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI