19 Ekim 2018

SİNAN EJDEROĞLU: İNSANIMIZI KUCAKLAYACAĞIZ


Saadet Partisi Adapazarı Divan Toplantısında konuşan Genel Başkan Yardımcısı Ejderoğlu, “İnsanımız Saadet Partisi’ni algılamaya başladı. Tekrardan insanları kucaklayacağız ve Saadet Partisi’nin güçlenmesini temin edeceğiz” dedi.

Saadet Partisi Adapazarı İlçe Divan Toplantısı gerçekleştirildi. Mart ayı ilçe divan toplantısına Saadet Partisi (SP) Genel Başkan Yardımcısı Sinan Ejderoğlu da katıldı. Yaklaşan cumhurbaşkanlığı seçimlerinin, hareketli günlerin habercisi olduğunu işaret eden Saadet Partisi İlçe Başkanı Abidin Birinci, ilk günkü heyecanla Milli Görüş’ün iktidarı için kaliteli işler yapacak modern teşkilat çalışmalarına hız vereceklerini söyledi.
SAĞLIĞINDA SÖYLEMİŞTİ
Toplantıda ülke ve dünya gündemini değerlendiren Genel Başkan Yardımcısı Sinan Ejderoğlu, Türkiye hem dünya ile hem de iç siyasetle mücadele ettiğinin altını çizerek, “Yeniden büyük Türkiye, yaşanabilir bir ülkenin temini için çalışmalar yapıyoruz. Mevcut iktidarda bu feraseti göremiyoruz. Erbakan hocamız bu arkadaşlarla alakalı kanaatlerini sağlığında söylemişti” dedi.
HALKA ANLATACAĞIZ
Ejderoğlu teşkilat çalışmalarıyla ilgili, “Ben inandım, ben Saadet Partisi’ndeyim demekle olmuyor. Mahallemizde, ilçemizde ve ilimizdeki çalışmalarımızla Milli Görüş’ü halkımıza anlatacağız. Herkes kendi çapında haddini bilip çalışmalıdır. Özgüvenimiz yüksek bir şekilde aldığımız görevleri layıkıyla yapacağız. Bu çalışmaların her biri topluma gerekli cevabı, gerekli güveni verebilmek içindir” dedi.
GÖREV KOLAYDIR
Ejderoğlu, “Genel Başkanımız insanların içindekini dile döküyor. Böyle bir ortamda insanımız Saadet Partisini algılamaya başladı. Biz de bu noktada çalışmalarımızı yapacağız. Tekrardan insanları kucaklayacağız ve Saadet Partisi’nin güçlenmesini temin edeceğiz. Yapılmayan görev zor görevdir. Yapılan her görev çok kolaydır. Ondan dolayı tüm birimler görevlerine sahip çıkmalıdır. Kesinlikle herkes iyi niyetlidir. Biz gereken ehemmiyeti göstereceğiz ve yaptığımız görevlerden netice alacağız” diye konuştu.
19 Mart 2018 , Pazartesi Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI