19 Ekim 2018

KILIÇ: YAŞLILARIMIZIN VARLIKLARIYLA MUTLULUK DUYUYORUZ


AKP Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, "Ne mutlu ki bizler, millet olarak saygıdeğer büyüklerimizi asla bir yük olarak görmeyen, bilakis onların varlıklarından mutluluk duyan, onlara hak ettikleri ilgi, saygı ve hürmeti gösteren kültür ve geleneğe mensubuz."

Başkan Kılıç, Yaşlılar Haftası dolayısıyla AKPi Sakarya İl Başkanlığı binasında düzenlediği basın toplantısında, her insanın beşikten mezara kadarki hayatının her evresinde ilgiye, sevgiye, saygıya ve insanca yaşama hakkına sahip olduğunu söyledi.

Tüm vatandaşların güvenliği, refahı ve huzurunu temin etmek için var güçleriyle çalıştıklarını belirten Kılıç, bu kapsamda ömürlerinin en verimli yıllarını ülkesine ve milletine hizmet ederek geçiren emektar vatandaşlara, kimseye muhtaç olmadan yaşayabilecekleri güvenli bir ortam hazırlamayı görev addettiklerini kaydetti.

Yaşlıların kimseye muhtaç olmadan yaşamalarını sağlamanın devletin öncelikli görevleri arasında olduğunu ifade eden Kılıç, "Pozitif ayrımcılık ilkesi doğrultusunda, yaşlı vatandaşlarımızın hayat standartlarının yükseltilmesine yönelik politikalar geliştirerek birçok proje ve uygulamayı yürürlüğe koyuyoruz. Ne mutlu ki bizler, millet olarak saygıdeğer büyüklerimizi asla bir yük olarak görmeyen, bilakis onların varlıklarından mutluluk duyan, onlara hak ettikleri ilgi saygı ve hürmeti gösteren kültür ve geleneğe mensubuz." diye konuştu.

Kılıç, hafta kapsamında yaşlı vatandaşları ziyaret etmek üzere parti üyeleriyle program hazırladıklarını sözlerine ekledi.
19 Mart 2018 , Pazartesi Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI