24 Eylül 2018

BAŞKAN TOÇOĞLU, AKP İL YÖNETİMİNİ ZİYARETTE KONUŞTU YAPACAK: ÇOK İŞİMİZ VAR


AKP İl Başkanlığı’na yeniden seçilen Fevzi Kılıç’ı ziyaret eden Başkan Toçoğlu, “Sorumluluğumuzun farkındayız. Bu şehir için yapacak daha çok işimiz var” diye konuştu

YENİLENME İHTİYACI
Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AKP 6. Olağan Kongresi’nin ardından İl Başkanlığı görevine yeniden seçilen Fevzi Kılıç’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Teşkilatta gerçekleştirilen buluşmada konuşan Başkan Kılıç, “Yönetimimizde büyük oranda değişikliğe gittik. Her alanda yenilenmeye ihtiyacımız vardı ve bunu gerçekleştirdik” dedi.
HAYIRLI OLSUN TEMENNİSİ
AKP İl Başkanı Fevzi Kılıç’a yeni dönemde başarı dileyen Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “İl Başkanımız Fevzi Kılıç’ı ziyaret ettik, hayırlı olsun temennisinde bulunduk. Teşkilatımızın yeni yönetimiyle tanışma fırsatımız oldu. Sorumluluğumuzun farkındayız. Bu kutlu davada yolumuz uzun ve bu şehir için yapacak daha çok işimiz var” şeklinde konuştu.

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AKP 6. Olağan Kongresi’nin ardından İl Başkanlığı görevine yeniden seçilen Fevzi Kılıç’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Teşkilatta gerçekleştirilen buluşmada AKP Yönetim Kurulu Üyeleri de katıldı. Cumhurbaşkanının katılımıyla 6’ncı Olağan Kongrelerini yaptıklarını belirten İl Başkanı Kılıç, “Çok güzel ve coşkulu bir güne daha hep birlikte tanıklık ettik. Kongremize verdikleri destekten dolayı Başkanımız Zeki Toçoğlu’na tüm teşkilatım adına teşekkürlerimizi sunuyorum. Yönetimimizde büyük oranda değişikliğe gittik. Her alanda yenilenmeye ihtiyacımız vardı ve bunu gerçekleştirdik. Şimdi şehrimiz için el birliğiyle çalışacağız. Başkanımıza ziyaretleri dolayısıyla teşekkür ediyorum” dedi.
ÇOK İŞİMİZ VAR
Başkan Zeki Toçoğlu, AKP İl Başkanı Fevzi Kılıç’a yeni dönemde başarı dileklerini ileterek yönetim kurulu üyeleriyle tanıştı. Yeni dönemde başarı dileklerinde bulunan Başkan Toçoğlu, “AK Partimizin 6. Olağan Kongresi’nin ardından görevine devam eden İl Başkanımız Fevzi Kılıç’ı ziyaret ettik, hayırlı olsun temennisinde bulunduk. Teşkilatımızın yeni yönetimiyle de tanışma fırsatımız oldu. Rabbim çalışmalarını kolaylaştırsın. Sorumluluğumuzun farkındayız. Bu kutlu davada yolumuz uzun ve bu şehir için yapacak daha çok işimiz var” dedi.
24 Mart 2018 , Cumartesi Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI