23 Eylül 2018

CHP’NİN HEDEFİ YEREL SEÇİMLER 


İlçe başkanlarıyla Kaynarca’da bir araya gelen CHP İl Başkanı Isır, 2019 yerel seçimlerinde tüm ilçelerde başarıyı yakalayacaklarını belirterek, “Kaybettiğimiz boşa geçen süreler için daha çok çalışarak modern bir kent ve ilçeler yolunda ilerlemek istiyor

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Erdoğan Isır ve ilçe başkanları Kaynarca’da bir araya geldi. CHP Kaynarca İlçe Başkanı Ersan Ceylan’ın ev sahipliği yaptığı toplantıya tüm ilçe başkanları katıldı. Başkan Ceylan toplantının başında ilçe yöneticilerini tanıttı. Ceylan ilçesinin sorunlarını dile getirerek,  parti olarak yaptıkları çalışmalarla ilgili bilgi verdi. Kaynarca’nın son dönemlerde yatırım alamadığını dile getiren Ceylan, Büyükşehir tarafından açıklanan projelerde de Kaynarca için planladığı bir yatırımı olmadığını söyledi. Ceylan, “Kaynarca’yı unutulan ilçe konumundan çıkaracağız. Yerel yönetimlerde başarılı olmak için çalışıyoruz” dedi. Başkan Isır ve ilçe başkanları daha sonra esnafı gezdi.
MAHALLİ SEÇİMLER
CHP İl Başkanı Isır, ilçe başkanlarıyla yaptıkları toplantıların kendileri için çok önemli olduğuna dikkat çekerek, “Başkanlarımız ilçelerimizde çalışmalarını yerel yönetimlerde başarılı olmak doğrultusunda sürdürüyorlar. 2019’da yapılacak yerel yönetim seçimlerinde tüm ilçelerimiz de başarıyı yakalayacağız. Kaybettiğimiz boşa geçen süreler için daha çok çalışarak modern bir kent ve ilçeler yolunda ilerlemek istiyoruz. Yurttaşlarımıza 15-20 yıl sonra yepyeni bir Sakarya vaat ediyorlar. 15 yılda yaptıklarınız yapacaklarınızın göstergesidir diyoruz bizde. Sosyal belediyecilik anlayışını ilimizde yaşatmak istiyoruz. Biz neden bir Eskişehir bir İzmir olamıyoruz. Çok daha fazla imkânlarımız var. İlçe Başkanlarımızla Kaynarca esnafımızla buluştuk sorunlarını dinledik. Daha sık Kaynarca İlçemize geleceğiz diyerek Cumhuriyet Halk Partili Başkanlar Kaynarca’dan ayrıldı.
 

28 Mart 2018 , Çarşamba Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI