20 Ağustos 2018

ZİRVENİN SPONSORU SakaryaGİAD


TÜGİK tarafından Antalya’da düzenlenen iş zirvesinin ana sponsoru bu sene de SakaryaGİAD oldu. Başkan Korkmaz zirvede ilimizin avantajlarını aktararak, herkese Sakarya yatırım kentidir demek istediklerini aktardı

Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu (TÜGİK) tarafından Antalya’da gerçekleştirilen 7’nci İş Zirvesinin ana sponsoru bu sene de SakaryaGİAD oldu. 8 federasyon ve 72 derneği temsilen yüzlerce iş insanının katılımıyla gerçekleşen zirvede SakaryaGİAD oluşturduğu ana sponsor standı ile ekonomi alanında Sakarya’yı tanıttı. Gerçekleşen zirve öncesinde TÜGİK Genel Başkanı Erkan Güral ve BMC’nin sahibi işadamı Ethem Sancak ile Sakarya üzerini de istişare eden Başkan Gökhan Korkmaz, savunma sanayisi alanında gerçekleşecek yatırıma değinerek, 10 bin yeni istihdam ve sonrası süreçte yan sanayi gelişimi ile bölgenin kalkınmasında önemli bir imza olduğunu söyledi. Korkmaz ayrıca Sakarya’nın yatırım için cazibe kenti olduğunu söyledi. Üniversite ile birlikte sürdürülebilecek çalışmalar ile teknik personel ihtiyacının da çözümlenmesi hususunda Sakarya’nın avantajlarını aktaran Başkan Korkmaz, bu zirvede herkese Sakarya yatırım kentidir demek istediklerini aktardı. 
ETKİN ÇALIŞMALAR
Program içerisinde SakaryaGİAD tarafından hazırlanan stant yüzlerce davetli tarafından yoğun ilgi görürken, SakaryaGİAD Başkanı Gökhan Korkmaz ve yönetimi Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek ve katılımcı iş adamlarını bu alanda misafir ederek, Sakarya’yı anlattılar. Ayrıca Başkan Korkmaz, yeni sayısı hayata geçen SakaryaGİAD Haber dergisini de takdim ederek derneğin faaliyetlerini aktardığı buluşmalarda ilimiz adına bir sivil toplum kuruluşunun gösterdiği gayret de takdir aldı. Program sonrası TÜGİK Genel Başkanı Erkan Güral tarafından SakaryaGİAD Başkanı Gökhan Korkmaz’a iş zirvesinin gerçekleşmesi adına katkıları ve zirve içerisindeki etkin çalışmaları adına plaket takdiminde bulundu. Ayrıca da SakaryaGİAD’ın ana sponsor olmasında katkıları bulunan dernek üyeleri, Tünel Reklam, Bakas İnşaat Sigorta, Emta İnşaat , Myfi ve KMZ Korkmaz İnşaat A.Ş. firmalarına da plaket takdimi ile program son buldu.
4 Nisan 2018 , Çarşamba Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da OkuduGAZETE SAYFALARI

GAZETE ARŞİVİ

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI