23 Eylül 2018

PAMUKOVA’DA İŞÇİLER ÜRETİME ARA VERDİ


Pamukova da bulunan travers fabrikasında işçiler taleplerinin yerine getirilmediği gerekçesi ile üretime ara verdi ve eyleme başladı.

Pamukova da demir yolları için beton travers üreten fabrikada çalışan 45 işçi fabrika yönetimine verdikleri on maddelik isteklerinin yerine getirilmemEsi üzerine makineleri stop edip üretimi durdurdular. Bugün  itibarıyla işi durdurarak üretime son veren beton travers fabrikası işçileri eylem yapma kararı aldılar. İşçiler yaptıkları açıklamada, yönetime 15 gün önce 10 maddelik bir istekte bulunduklarını ancak fabrika yönetimi ve sahiplerinin bu tekliflerini kesinlikle kabul etmediğini ifade ederek, “ Bizlerde çalışanlar olarak üretime son verdik,  çalışmıyoruz. Ancak fabrikadayız. Taleplerimizin madde madde değerlendirilmesini istiyor ve bekliyoruz. Bizim isteklerimizi karşılanırsa üretime devam edeceğiz. Derdimiz zarar vermek değil. Derdimiz hakkımızı aramak.  Sonuna kadar hakkımızı aramaya devam edeceğiz “ dediler
Kaynak: Pamukovahalk
5 Nisan 2018 , Perşembe Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI