19 Eylül 2018

YILDIRIM: GÖREVİMİZ REHBERLİK ETMEK


AKP Genel Merkezi Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Marmara Bölgesi Koordinatörü Murat Yıldırım, Serdivan’da yaptıkları ziyarette rehberlik yapmak için ilçe teşkilatları ziyaret ettiklerini söyledi.

AKP Genel Merkezi Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Marmara Bölgesi Koordinatörü Murat Yıldırım, AKP Serdivan İlçe Teşkilatı’na ziyareti sonrası Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’a misafir oldu. Ziyarette AKP Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, İl Başkan Yardımcısı Mehmet Erkut Aşoğlu, AKP Serdivan İlçe Başkanı Burak Erken hazır bulundu. AKP  Serdivan İlçe Teşkilatı’nın çalışmaları hakkında Bölge Koordinatörü Yıldırım’a bilgi veren AKP Serdivan İlçe Başkanı Burak Erken yaş ortalaması olarak Sakarya’nın en genç teşkilatlanmasına sahip olduklarını belirtti.
DENEYİMLİ
AKP Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç ise Yıldırım’ın her zaman yanlarında olduklarını ifade ederek “Sayın Koordinatörümüz deneyimli ve birikimli bir insan. Her sıkıntımız olduğunda kendisini aradık ve bize yol gösterdiler. Kongre sürecinde de bizlere çok yardımcı oldular. Serdivan teşkilatımızla siyasetin dışında bir kardeşlik hukukumuz var. Belediye başkanımızdan, ilçe başkanımıza, kadın kollarımızdan gençlik kollarımıza kadar tüm çalışma arkadaşlarımızla bir ahenk içerisindeyiz. Allah bu birlik ve beraberliğimizi bozmasın.” dedi.
REHBERLİK İÇİN
Rehberlik etme gayesiyle her ilde bir teşkilatı ziyaret ettiklerini ve bu ziyaretlerin Sakarya ayağında da Serdivan’a misafir olduklarını ifade eden AKP Marmara Bölgesi Koordinatörü Murat Yıldırım da, “Denetlemek için değil rehberlik etmek için buradayız. Bu rehberlikte de illerimizin, ilçelerimizin çalışmaları nedir bunlara bakıyoruz. O ilçenin güzel bir çalışması varsa o çalışmayı da başka illere veya ilçelere aktarıyoruz.” diye konuştu Türkiye genelindeki tüm kongrelerde teşkilat çalışmalarının bereketli geçtiğine de değinen Yıldırım, Sakarya’ya teşekkür ederek “Sakarya da bu süreci iyi götürdü. Şu anda tüm teşkilatlarımızla birlikte uyum içerisinde gidiyoruz
” ifadelerini kullandı.
HİZMET BİNASI
Serdivan’ın hızla geliştiğini ve planlı bir şekilde büyüdüğünü belirten Başkan Yusuf Alemdar ise Yıldırım’a, hayata geçirilen projelerin yanı sıra devam eden çalışmalar hakkında da bilgi verdi.  Belediye hizmet binasının mimarisini çok beğendiğini ve insanı ferahlatan bir havası olduğunu belirten Yıldırım, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’a çalışmalarında başarılar diledi. Erol ÖĞÜT
7 Nisan 2018 , Cumartesi Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da OkuduGAZETE SAYFALARI

GAZETE ARŞİVİ

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI