19 Eylül 2018

AKP MİLLETVEKİLİ YAVUZ AFYON’DAKİ KAMPTA BAŞKANLARA SESLENDİ:


AKP’nin Afyon’daki Kampı’nda konuşan Milletvekili Yavuz, “Yerel seçimler genel seçimi etkileyecek. Belediyelerimize büyük iş düşüyor. Eksik işlerin tamamlanması, hizmetleri vatandaşlarımıza anlatmamız gerekiyor” dedi

AFYON’DA KAMP
AKP Yılsonu İstişare ve Değerlendirme Toplantısı Afyon Güral Otel’de gerçekleştirildi. Toplantıya AKP Sakarya Milletvekilleri Ali İhsan Yavuz, Ayhan Sefer Üstün ve Recep Uncuoğlu, AKP İl Başkanı Fevzi Kılıç, Büyükşehir Belediye Başkanı Zehra Hatupoğlu, AKP İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Demir, ilçe belediye başkanları ve teşkilat üyeleri katıldı. Programda 2019 seçimi öncesi genel değerlendirmeler yapıldı.
İYİMSER OLMALIYIZ
Toplantıda konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, önlerinde ciddi bir seçim süreci olduğunu belirterek, “Yaklaşan bu seçim sürecinde her zamankinden daha fazla iyimser olmalıyız. Birbirimizi desteklemeli ve sahip çıkmalıyız. Kendi içimizdeki bütünlüğümüzü koruduğumuz sürece her zaman daha ileri gideceğimizi biliyoruz. Birlik ve beraberlik içerisinde, kardeşlik duygusuyla, hizmetlerimizi sürdüreceğiz” dedi.
BÜYÜK İŞ DÜŞÜYOR
AKP Milletvekili ve SKM Başkanı Ali İhsan Yavuz ise, “Yerel seçimler genel seçimi etkileyecektir. Belediyelerimize bu konuda çok büyük iş düşüyor. Eksik işlerin tamamlanması, yapılan hizmetleri vatandaşlarımıza anlatmamız gerekiyor. Bizim belediye başkanlarımız tıpkı hükümetler gibi çok büyük işler başarıyor. Teşkilatlarımıza bu yapılan çalışmaların, hizmetlerin tanıtımını yapmak düşüyor” diye konuştu.

AKP Yılsonu İstişare ve Değerlendirme Toplantısı Afyon Güral Otel’de gerçekleştirildi. Toplantıya AKP Sakarya Milletvekilleri Ali İhsan Yavuz, Ayhan Sefer Üstün ve Recep Uncuoğlu, AKP İl Başkanı Fevzi Kılıç, Büyükşehir Belediye Başkanı Zehra Hatupoğlu, AKP İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Demir, ilçe belediye başkanları ve teşkilat üyeleri katıldı. Programda 2019 seçimi öncesi genel değerlendirmeler yapıldı. Toplantıda bulunmaktan ötürü mutlu olduğunu ifade eden Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “Gerçekleştirdiğimiz bu toplantılar vesilesiyle partili kardeşlerimizle bir araya geliyor, fikir alışverişinde bulunma imkânı elde ediyoruz. 11 Mart Pazar günü Sakarya tarihi bir buluşmaya daha ev sahipliği yaptı. AK Parti İl Teşkilatımızın 6. Olağan Kongresi’nde vatandaşlarımız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’la buluştu. Cumhurbaşkanımız şehrimizden ayrılırken kongreye gösterilen katılımdan ve organizasyondan son derece mutlu olduğunu ifade etti. Tüm hemşehrilerimize şükranlarımı sunuyorum” dedi.
BİRBİRİMİZİ DESTEKLEYELİM
Partilerinin kurulduğu 2002 yılında bu yana ülkede devrim niteliğinde kararlar aldığını belirterek, “Ülkede devrim niteliğinde kararlar alarak geleceğe yönelik önemli adımlar attık ve bugünlere kadar geldik. Önümüzde çok ciddi bir seçim süreci var. Ülkemizde son yıllarda yaşanan olaylar göz önüne aldığında hiç de sıradan bir seçim süreci olmadığının farkına varabilirsiniz. Bu sebeple hep birlikte daha fazla çalışmalıyız. Yaklaşan bu seçim sürecinde her zamankinden daha fazla iyimser olmalıyız. Birbirimizi desteklemeli ve sahip çıkmalıyız. Kendi içimizdeki bütünlüğümüzü koruduğumuz sürece her zaman daha ileri gideceğimizi biliyoruz. Birlik ve beraberlik içerisinde, kardeşlik duygusuyla, ilkelerimizden taviz vermeden hizmetlerimizi sürdüreceğiz. Siyasetimizin çerçevesini ahlak belirler. Vatandaşımıza hizmet etmek için çok çalışacağız. İnşallah bu dava için beraberce gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceğiz”  diye konuştu.
HEDEF 2019 SEÇİMLERİ
Sakarya için çalıştıklarını vurgulayan AKP İl Başkanı Fevzi Kılıç, “Bu toplantıların birliğimize, beraberliğimize katkı sağladığını, sevgimizi arttırdığını, kardeşliğimizi büyüttüğünü biliyoruz. Bugünkü birlikteliğin oluşmasına katkı sağlayan Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeki Toçoğlu’na teşekkür ediyoruz. Hepimizin ortak bir özelliği var: Bu şehir için yaşıyoruz. Bu şehire katkı sağlayalım. İnsanımızın yaşam kalitesini biraz daha arttıralım. Birlikte bu şehir için çalışalım. Sorumluluğumuz büyük. 2019 seçimleri bizler için çok önemli. Sakarya olarak sorumluluğumuzu biliyoruz. Çok çalışacağız. Cumhurbaşkanımızın arkasında yürüyeceğiz. Sakarya’da siyaset denildiği zaman akla başarı gelir, kardeşlik gelir, birlik ve beraberlik gelir. Siyaset sevgidir. Biz birbirimizi seviyoruz ve inanıyoruz. Bu birliği ve beraberliği devam ettirdiğimiz sürece her seçimden Allah’ın izniyle zaferle çıkarız. İnşallah 2019 seçimleri de böyle olacaktır” ifadelerini kullandı.

SÜREÇ DEĞERLENDİRİLMELİ
AKP Milletvekili ve SKM Başkanı Ali İhsan Yavuz ise, “Yerel seçimler genel seçimi etkileyecektir. Belediyelerimize bu konuda çok büyük iş düşüyor. Eksik işlerin tamamlanması, yapılan hizmetleri vatandaşlarımıza anlatmamız gerekiyor. Bizim belediye başkanlarımız tıpkı hükümetler gibi çok büyük işler başarıyor. Büyükşehir Belediyemiz büyük yatırımlar yapıyor. Bizim teşkilatlarımıza bu yapılan çalışmaların, hizmetlerin tanıtımını yapmak düşüyor. Seçime çok az bir zaman kaldı. Çok çalışmalı ve süreci iyi değerlendirmeliyiz. Cumhurbaşkanımızın bir sözüyle konuşmalarıma son vermek istiyorum; ‘Hizmet gereklidir ama yeterli değildir. Aslolan gönül bağları kurmaktır’. Daha iyi gönül bağları kurmayı temenni ediyorum” diye konuştu. Toplantıda Milletvekili Yavuz, seçim süreci ile ilgili yapılan değişikliklerden ve ittifakla ilgili katılımcılara detaylı bir sunum yaptı.
 
9 Nisan 2018 , Pazartesi Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da OkuduGAZETE SAYFALARI

GAZETE ARŞİVİ

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI