26 Eylül 2018

DEMOKRASİ MEYDANI İHALEYE ÇIKIYOR


Demokrasi Meydanı düzenleme projesinin ihalesi 5 Mayıs’ta yapılacak. İhale ekonomik açıdan en avantajlı teklife göre yapılacak.

MAYIS BAŞINDA
Büyükşehir Belediyesi  Demokrasi Meydanı Düzenlemesi 1’nci etap yapım işi için ihaleye çıkıyor. Açık ihale olarak gerçekleştirilecek Meydan düzenleme çalışmasının ihalesi 02 Mayıs 2018 Saat:10.30 Büyükşehir Belediyesi  Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı toplantı salonunda yapılacak. İhaleye yerli firmalar da katılabilecek ve isteklilerin teklif ettikleri bedelin Yüzde 3’ününden az olmamak kaydı ile kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat yatıracak.
BEŞ GÜN İÇİNDE
Ekonomik açıdan en avantajlı teklife göre yapılacak ihale kapsamında 1 adet kiosk, tribün, merdiven holleri ve meydan düzenlemesini kapsıyor. Meydan düzenlemesinde sert zemin, bitkisel peyzaj, kent mobilyaları ve sulama sistemi işi için teklif birim fiyatı şeklinde verilecek. İhalenin ardından sözleşmenin imzalanması ile 5 gün yer teslimi yapılacak. Düzenleme işinin 180 günde bitirilmesi ön görülüyor. 
11 Nisan 2018 , Çarşamba Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da OkuduGAZETE SAYFALARI

GAZETE ARŞİVİ

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI